Řidič/ka nákladního automobilu

Lokalita Pardubice
Firma Skanska a.s.

Pro divizi Inženýrské stavitelství, závod Technologie, oblast Dopravy a mechanizace, hledáme do týmu nového kolegu na pozici ”řidič nákladního automobilu”.

Co Vás čeká?

  • Převoz sypkých materiálů – kamenivo, štěrk, ..
  • Řízení sklápěcího návěsu a provádění běžné údržby

Co od Vás požadujeme?

  • Řidičský průkaz skupiny B, C, E
  • Průkaz profesní způsobilosti řidiče a karta řidiče podmínkou
  • Praxe výhodou
  • Zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme kromě odpovídající mzdy nabídnout?

  • Zázemí stabilní společnosti, pravidelnou měsíční mzdu
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností přechodu na dobu neurčitou
  • Stravenky v nominální hodnotě 110,–Kč
  • 5 týdnů dovolené + 5 dní zimní dovolené + k tomu všemu další 2 dny placeného volna extra tzv. „sick days“ = celkem tedy 32 dní dovolené za rok
  • Příspěvek zaměstnavatele na penzijní nebo životní pojištění v hodnotě až 1000,–Kč měsíčně
  • V neposlední řadě nabízíme proplacení ubytování, pokud nejste zrovna místní a za prací dojíždíte
  • Další zaměstnanecké benefity (Multisport karta, T-mobile zvýhodněné tarify a další zvýhodněné nabídky partnerů)

Místo práce: Pardubice a okolí
Termín nástupu: ihned

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist