Volné místo ve firmě Delirest Services s.r.o.

Cukrář/ka (Volné Víkendy)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha  Karlín, Praha
Zadavatel Delirest services s.r.o.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Služby, umění a kultura, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Delirest services s.r.o.

Vášeň k jídlu nás spojuje již od roku 1991, dělá z nás mistry ve svém oboru a stále nás to baví. Díky skvělým lidem vykonáváme svou práci poctivě a s úsměvem. Naším cílem je spokojenost zákazníků i zaměstnanců.

Co od Vás očekáváme:

Do kavárny Caffe Dallucci s prémiovou cukrárenskou výrobou v atraktivní pražské lokalitě (Karlín), hledáme novou kolegyni/nového kolegu na pozici cukrářka/cukrář.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • být k ruce hlavní cukrářce
  • pomocné práce při výrobě prémiových curkárenských výrobků
  • záskok v případě nepřítomnosti hlavní cukrářky

POŽADUJEME:

  • vyučení v oboru cukrář/cukrářka
  • nadšení a základní praxe
  • sledování moderních trendů v cukrářské výrobě
  • otevřenou a učenlivou povahu
  • dobré hospodaření se surovinami
  • organizace času a práce

NABÍZÍME:

  • perspektivu dlouhodobého zaměstnání
  • stabilního zaměstnavatele s 25 letou tradicí na trhu
  • nové a moderní pracovní prostředí
  • možnost podílet se na zajímavém projektu pod atraktivní zahraniční značkou
  • ranní směny
  • víkendy a svátky volné
  • příspěvek na penzijní připojištění po 1. roce u společností
  • přátelský kolektiv
  • možnost získat velmi zajímavou praxi a profesní růst
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • výplatu na účtu vždy nejpozději k 5. v měsíci

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

V případě vážného zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete životopis s ukázkou vlastní tvorby.

  • Smíchov, Praha
  • the italians wine food a.s.
  • 40 000 – 50 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. března
Nutně vás hledají
  • Malá Strana, Praha
  • McDonald`s ČR spol. s r.o.
  • 25 000 – 27 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Praha
  • Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o.
  • 17 000 – 25 000 Kč
  • Litvínov
  • Delirest Services s.r.o.
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Karlín, Praha
  • Kuchaři
  • od 19 000 Kč
Zveřejněno: 23. prosince

DoDo Czech s.r.o., the italians wine food a.s., Infinite X Prague s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., BHG Princ s.r.o., CLEAN Service CZ,spol. s r.o., Dej si šodó s.r.o., Mateřská škola, Praha 4, Voráčovská 2, FLORA 24 s.r.o., Rex Concepts PLK Czech s.r.o., Mateřská škola Juarézova, příspěvková organizace, Burger King, INDEX NOSLUŠ s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., Delirest services s.r.o., B & M Gastro, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., European massage s.r.o., Spojka Events s.r.o., EAGLE FITNESS s.r.o., JLV, a.s., ARAMARK, s.r.o., Mlékárna Pragolaktos, a.s., Školní jídelna, Praha 10, Vršovická 1429/68, příspěvková organizace, Kongresové centrum Praha, a.s., Daniel Menšík, Belok, s.r.o., PIZZA COMPANY s.r.o., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., HOSPODSKA Špork s.r.o., TOP HOTELS GROUP a.s., Lagardere Travel Retail, a.s., Martin Hájek, LPP Czech Republic, s.r.o., VIP Setup & Logistics, s.r.o., Kadeřnictví PETRŮ & ROSSI s.r.o., ANDĚL vzduchotechnika klimatizace, s.r.o., NOVÁK maso - uzeniny s.r.o., PRO SECURITY SE, Bageterie Boulevard, Česká pošta, s.p., Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, abc květiny s.r.o., Matlok, s.r.o., Fresh & Quick s.r.o., VLNIKA s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., Husa Catering s.r.o., JANEMI s.r.o., Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Disponent / disponentka dopravy, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Obsluha strojů, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Strojvedoucí, Taxikář / Taxikářka, Technik / technička dopravy, Závozník / Závoznice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Cukrář / Cukrářka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zahradník / Zahradnice, Dekoratér / Dekoratérka, Masér / Masérka, Mechanik / Mechanička, Oblastní manažer / manažerka, Provozní manažer / manažerka, Provozní ředitel / ředitelka (COO), Personální manažer / manažerka, Školní zaměstnanec / zaměstnankyně, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Servisní technik / technička, Pracovník / pracovnice úklidové služby, Opravář / Opravářka, Pizzař / Pizzařka

Praha 9 - Horní Počernice, Praha 5 - Smíchov, Praha 1 - Nové Město, Praha 1 - Staré Město, Praha 6 - Dejvice, Praha 4 - Podolí, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Bubeneč, Praha 6 - Suchdol, Praha 1 - Malá Strana, Praha 1 - Hradčany, Praha 2 - Vinohrady, Praha 9 - Hloubětín, Praha 6 - Vokovice, Praha 4 - Michle, Praha 6 - Ruzyně, Praha 9 - Kyje, Praha 10 - Vršovice, Praha 4 - Nusle, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Krč, Praha 10 - Strašnice, Praha 5 - Třebonice, Praha 4 - Braník, Praha 10 - Záběhlice, Praha 9 - Letňany, Praha 5 - Hlubočepy, Praha 9 - Černý Most

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

AJ Bor cukrář EU hlavní hledám HR IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce nepřítomnost nové penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí praxe prostředí připojištění příspěvek růst sledování směny společnost stabilní víkend vyučení v oboru zaměstnání zaměstnavatel životopis díl dohodou kavárny kolektiv na dobu náplň obor organizace penzijní pomoc PR profesní projekt přátelský případ svátky trend trh vyučení zahraniční