Fajn práce ve výrobě hotových jídel - denní směna

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Olomouc
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 20.000 – 24.000 Kč
Kontakt Eliška Johnson, zobrazit tel. číslo

Náplň práce:

  • Staňte se součástí úspěšné potravinářské společnosti, která pro své zaměstnance má řadu benefitů a výhod ( příplatek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
  • Chcete pracovat jen na denní směnu, ale nevadí Vám nerovnoměrné rozložení pracovní doby? Máte praxi z obdobné pozice?
  • Pošlete nám Váš životopis.

  • příprava jídel dle rozpisu
  • zodpovědnost za kvalitu
  • dodržování receptur a a technologických postupů

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné společnosti
  • týden dovolené navíc
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • perspektivní a stabilní zaměstnání

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zodpovědnost

Máte zájem o tuto nabídku?