Hledáme lidem práci Manpower

Strojník

Lokalita Plzeň
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Pro ryze českou stavební společnost s více než 25 letou historií hledáme strojníky.

Popis pozice:

- řízení a obsluha kolového nebo pásového bagru, autograderu a zemního válce
- jízdy po stavbách
- pravidelná údržba strojů
- nástup rovnou do kmene

Profil kandidáta:

- ŘP sk. C
- platné školení strojníků
- spolehlivost
- trestní bezúhonnost

Nabízíme:

- 25.000 - 35.000,-
- práce na 1 směnu
- diety
- pravidelné školení a kurzy
- příspěvek na penzijní připojištění

  • Plzeň
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 35 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
Zveřejněno: 26. března
  • Ejpovice
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • Zlín
  • Beránková Daniela
Zveřejněno: 15. července
  • Olomouc
  • Lucie Prýglová
  • 20 000 – 29 999 Kč
Zveřejněno: 24. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 21. října
  • Zlín
Zveřejněno: 10. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 23. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 30. listopadu
  • Zlín
Zveřejněno: 19. prosince
  • Zlín
Zveřejněno: 13. ledna
  • Zlín
Zveřejněno: 28. dubna
  • Řepiště
  • Veronika
  • 21 000 – 22 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 30. ledna

APB - PLZEŇ a.s., ManpowerGroup s.r.o., LAUTARO logistics s.r.o., OMSTAVBY s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., RUG CZ, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Personal fabric - agentura práce, a.s., PRVNÍ CHODSKÁ s.r.o., INTERCONEX - MOBIL, a. s., Nehet Logistic s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., Šmídl s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Košík.cz s.r.o., ZDAR, a.s., Správa železnic, státní organizace, ČESKÁ VEJCE FARMS, s.r.o., Integrated Micro-Electronics Czech Republic s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., INEL - Technik, s.r.o., Lukáš Flak, Jakub Malý, JOCHSTAV s.r.o., A.T.H. CENTRUM družstvo, TransCarsWorld s.r.o., CD SANITAR, s.r.o., OSONA PLZEŇ a.s., Purum s.r.o., STAVITELSTVÍ BARBET, s.r.o., Görners s.r.o., Profi Schierer s.r.o., JAKUB ELEXMAYER, s.r.o., Stand by energy s.r.o., Axiro s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., FUTURA AM s.r.o., YPS Trans s.r.o., Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace, Aktivtrans s.r.o., DHW Pro s. r. o., Roman Chramosta, Snakespeed s.r.o., Miroslav Zíka s.r.o., Runja Agri s.r.o., MAGNA Seating Pilsen, s.r.o., HAIDUONG FOODS s.r.o., Vital euro trans s.r.o., Kaspex s.r.o., KASPER Trade s.r.o., Jan Schmidt, LD TRANS CZECH s.r.o., Služby v dopravě s.r.o., MANTO logistic s.r.o., VOKOTRANS s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Vedoucí týmu / Team leader, Balení zásilek, Dispečer / Dispečerka, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Poštovní doručovatel / doručovatelka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Speditér / Speditérka, Závozník / Závoznice, Konzultant / konzultantka IT, Specialista / specialistka IT, Specialista / specialistka operačních systémů, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Vedoucí obchodu, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Vedoucí skladu

Plzeň, Celá ČR, Vejprnice, Třemošná, Ejpovice, Chotíkov, Dýšina, Chrást, okres Plzeň-město, Tymákov

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Trainee program – první práce pro absolventy

Trainee program, neboli výcvikový program, je vhodný pro studenty posledních ročníků nebo absolventy středních či vysokých škol. Společnost, která trainee program vypíše, si vybírá špičkové studenty či absolventy, ze kterých chce vychovat své budoucí talenty.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Potřebujete se krátkodobě postarat o dítě či osobu blízkou? Povíme vám, jaké jsou podmínky pro výplatu ošetřovného, o koho ze svých příbuzných můžete pečovat, kdo a jak dlouho může pečovat a kdy výplatu ošetřovného dostanete.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Víte, jaký je rozdíl mezi náhradním volnem a placeným volnem? Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno, jak na náhradní volno nahlíží zákoník práce a ukážeme vám konkrétní případy, které mohou nastat, tedy kdy máte nárok na náhradní volno za práci přesčas a práci ve svátek.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Tarifní mzda a vše, co o ní potřebujete vědět

Tarifní mzda je využívána ve společnostech se standardizovanou nebo hromadnou výrobou a silnou pozicí odborové organizace. Podíváme se, jak se tarifní stupně mzdy určují, a to i s konkrétním příkladem, co do tarifní mzdy zahrnovat, co se zaměstnancům vyplácí nad rámec tarifní mzdy. Ukážeme si i hlavní výhody a nevýhody a závěrem dodáme i doporučení pro zaměstnavatele, kteří zavedení tarifní mzdy zvažují.

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Pokud si potřebujete v práci vzít neplacené volno, poradíme vám, kdy máte nárok a kdy se se zaměstnavatelem musíte domluvit a požádat jej o souhlas. Ukážeme si, jak napsat žádost o neplacené volno.

auto diety hledám kandidát kurz kurzy náplň práce penzijní připojištění plat pojištění pozice práce připojištění příspěvek řízení společnost školení jízdy náplň obsluha penzijní PR profi stav stavební stroj údržba