Práce: Asistent/ka do skladu - zajímavá práce, mzda i bonusy

lokalita: Praha zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Máte praxi se skladovou administrací alespoň jeden rok? Nebaví Vás stále jen sedět u počítače, rádi si občas zaběhnete i „do terénu“? Jste pracovití se smyslem pro povinnost? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta, který se zbývá návrhy interiérů známých značkových prodejen hledáme vhodné kandidáty na pozici Warehouse Clerk – Administrativní pracovník do skladu.

Náplň práce:

  • administrativní skladová činnost – práce s excelem
  • administrace v interním skladovém systému
  • komunikace s ostatními zaměstnanci a odděleními

Nabízíme:

  • mzdu až 21.000 Kč/měsíc (odpovídá až 125 Kč/hod.)
  • práci v příjemném kolektivu s možností nástupu IHNED
  • příplatky dle zákoníku práce, příspěvek na dopravu 800 Kč/měs.
  • bonus za docházku až 3.400 Kč/měs.
  • práce PO-PÁ v jednosměnném/dvousměnném provozu
  • místo výkonu práce – Modletice, 15 minut autobusem z Opatova
  • zdarma poskytnutí, praní a čištění pracovního oděvu
  • stabilní dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr

Požadujeme:

  • praxi se skladovou administrativou
  • znalost prace na PC (excel)
  • komunikativnost, spolehlivostt, vysoké pracovní nasazení

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist