Práce: Zajímavá práce ve skladu - i bez praxe - bonusy navíc #vFTY1

lokalita: Pardubice zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • Pro mezinárodní společnost, která působí v oblasti zpracování hutního materiálu, hledáme nové pracovníky do týmu. Nepotřebujete praxi ani vzdělání, vše vás naučíme a podstoupíte důkladné odborné školení, po kterém vám bude navýšena mzda. Pracuje se v třísměnném provozu. Místo výkonu práce je v Černé za Bory, kam se jednoduše dostanete autobusem MHD.

  • Po zaškolení, bude vaší náplní práce jednoduchá manipulace se zbožím.
  • Práce je svým charakterem vhodná spíše pro muže.

Nabízíme:

  • mzdu až 24 500 Kč
  • po zapracování navýšení mzdy
  • nadstandardní příplatky
  • stravenky již od prvního dne nástupu
  • odborné zaškolení

Požadujeme:

  • spolehlivost
  • fyzickou zdatnost
  • trestní bezúhonnost

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Pardubice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

17.000 – 24.500 Kč

Toplist