Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Umývání nádobí v Café Globus (Brno)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Brno
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Obchod, nákup a prodej zboží, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co vás čeká

Budete zodpovědní za celkovou čistotu v naší kavárně Café Globus. Budete mít na starosti myčku nádobí, umývání táců, utírání stolů, lednic a veškerých poliček v zázemí kavárny.

Hodili by se nám

Pracanti, kterým nebude vadit monotónní práce.

Spolehnout se můžete na…
●       Férovou mzdu
●       Smlouvu na dobu neurčitou
●       Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
●       Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
●       Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
●       Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
●       Příplatky za víkendy nad rámec zákona
●       Stravenky v hodnotě 109,- Kč
●       Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
●       Čisté a velké zázemí
●       Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
●       Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete být součástí našeho týmu? Kontaktujte nás, prosím:

Obsluha bistra

Nutně vás hledají
  • Brno
  • Wokbox s.r.o.
  • 29 000 – 36 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro rodiče
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Občerstvení na pracovišti
Zveřejněno: 18. dubna
  • Brno
  • Avardy s.r.o.
  • 28 000 – 35 000 Kč
  • Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Trainee program
  • Vhodné pro cizince
včerejší
  • Brno
  • COMFOR STORES a.s.
  • 30 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
včerejší
  • Brno
  • GERBRICH s.r.o.
  • 29 000 – 45 000 Kč
včerejší
  • Brno
  • Soukromá klinika LOGO s.r.o.
  • 15 000 – 18 000 Kč
  • Zkrácený úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 22. dubna
  • Modřice
  • KASKÁDA BRNO, s.r.o.
  • od 17 300 Kč
Zveřejněno: 7. srpna
  • Třebíč
  • Soňa Dvořáková
  • od 70 Kč / hod
Zveřejněno: 9. března
  • Uherské Hradiště
  • THERMACUT, k.s.
  • od 22 100 Kč
Zveřejněno: 1. července
  • Příbram
  • Carpathian Dream s.r.o.
  • 16 900 – 17 000 Kč
  • Tábor
  • FLOSMAN a.s.
  • 27 000 – 35 000 Kč
  • Hořice, Jičín
  • MILETA a.s.
  • 19 000 – 21 000 Kč
  • Střední škola řemesel a Základní škola,…
  • 21 370 Kč
  • Slušovice
  • MAXXAN plus s.r.o.
  • 30 000 – 32 000 Kč
  • Zlín
  • OBZOR, výrobní družstvo Zlín
  • od 18 000 Kč
  • Zlín
  • SALTIC s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč

Proveon, a.s., AGENTURA PLUS, spol. s r.o., Wokbox s.r.o., Areklama s.r.o., HANYA corporation s.r.o., O2 Czech Republic a.s., Cross buildings s.r.o., Domov pro seniory Mikuláškovo nám., příspěvková organizace, Advantage Consulting, s.r.o., JOBSTART s.r.o., Pizza Hut, 21 Consult Group s.r.o., JISTU recruitment s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., XXXLutz, Avardy s.r.o., Josef Mrtvý, Globus ČR, v.o.s., RS Premiere s.r.o., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., Česká spořitelna, a.s., BizonProfessional, s.r.o., COMFOR STORES a.s., Věra Pietrasová, GERBRICH s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Crocodille ČR, spol. s r.o., EVROPA realitní kancelář, Česká pošta, s.p., SAFE LOGIC s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., HANAOL, s.r.o., William & Thomas s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., ARAMARK, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., PP & Co. s.r.o., Winkler CZ s.r.o., Horavia s.r.o., PROROZVOZ s.r.o., Retail active s.r.o., EnergoSolar, Partners Financial Services, a.s., LPP Czech Republic, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Randstad HR Solutions s.r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., CARGO-HORTIM, spol. s r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Delirest services s.r.o., Školní jídelna Brno, Horní 16, příspěvková organizace, Soukromá klinika LOGO s.r.o., Ubbe s. r. o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Větrník, s.r.o., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., TextilEco a.s., ISAN Radiátory s.r.o., MUNIPOLIS s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., SMS finance, a.s., Wittchen s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Office manager, Referent / Referentka, Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční poradce / poradkyně, Makléř / Makléřka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací makléř / makléřka, Účetní, Kuchař / Kuchařka, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Marketingový asistent / asistentka, Mediální asistent / asistentka, PR specialista / specialistka, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka nákupu, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Florista / Floristka, Květinář / Květinářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavební technik / technička, Oblastní ředitel / ředitelka, Projektový / projektová manažerka, Provozní manažer / manažerka, Vedoucí týmu / Team leader, Specialista / specialistka telekomunikací, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně, Aranžér / Aranžérka, Pizzař / Pizzařka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Brno, Celá ČR

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Vše, co chcete vědět o pracovní neschopnosti

Onemocněli jste? Nejsme roboti, stát se to může každému. Poradíme vám, jak postupovat. Pro takové případy je zde institut dočasné pracovní neschopnosti. S námi se dozvíte vše o neschopence, vycházkách, kontrolách, které vás mohou navštívit, jak a kým budete v době vaší nemoci zaplaceni a mnoho užitečných rad. Připomeneme vám, jaké jsou vaše povinnosti.

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Státní úřad inspekce práce provádí pravidelné plánované kontroly i kontroly na základě podnětů od zaměstnanců, aby zjistil, jaký je skutečný stav v prověřované oblasti, a v případě zjištění nějakého pochybení má pravomoc nařídit zaměstnavateli pochybení odstranit. Zjistěte, jak probíhá kontrola inspekce práce, jaké mohou být pokuty a za co zaměstnavatelé pokuty nejčastěji dostávají.

Na co máte právo při návratu z mateřské dovolené

Návrat do práce po mateřské či rodičovské dovolené nemusí být snadný. Odcházíte od svého dítěte, do týmu, který se částečně změnil. Povíme si, na co máte nárok, kdy vám váš zaměstnavatel musí držet vaše původní místo, kdy vás mohou přesunout na stejnou pozici, ale do jiného týmu a kdy vám žádné místo držet nemusí. Přidáme i základní informace o tom, na co jako rodič máte nárok.

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

První den v nové práci je vaší vizitkou –⁠ co si vzít na sebe, jak se připravit, na co se ptát, na co se neptat, jak se kolegům představit. Se vším vám pomůžeme!

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Brno budoucnost den EU firma HR IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce partner penzijní připojištění plat pojištění práce prostředí příplatky připojištění příspěvek SOU stabilní stravenky tarif tarify víkend zaměstnanců zaměstnanec zaměstnání kavárny kontakt kov kvalitní na dobu náplň odpovědní penzijní PR rámec součást tým v roce zákazník