Práce: Operátor/ka výroby automobilových součástek - Kamenice n. L

lokalita: Kamenice nad Lipou zadavatel: INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, společnost působící v automobilovém průmyslu, hledáme vhodné pracovníky na obsluhu výrobních strojů. Jedná se o jednoduchou práci na trvalý pracovní poměr v silné výrobní společnosti, s možností přestupu do stavu zaměstnanců klienta. Nástup je možný ihned!

Náplň práce:

  • jednoduchá obsluha strojů na svařování a lisování
  • zakládání dílů do strojů
  • vizuální kontrola hotových výrobků
  • dodržování výrobních postupů
  • evidence procesu výroby

Nabízíme:

  • dlouhodobou spolupráci
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • prémie
  • pravidelný výplatní termín
  • příplatky a dovolená dle Zákoníku práce
  • zdarma zdravotní prohlídku
  • příspěvky na stravování
  • příspěvek na dopravu 1,5 Kč/km
  • možnost přestupu do stavu kmenových zaměstnanců klienta

Požadujeme:

  • ukončené základní vzdělání
  • manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • praxe ve výrobním podniku výhodou, ne však podmínkou

Zaujala Vás tato pracovní nabídka?
Odpovězte prosím pomocí odpovědního formuláře, nebo zašlete sms na tel. 739 249 904 a my Vám zavoláme zpět.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist