Vedoucí obchodního oddělení

Lokalita Kolín
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Šárka Hajšmanová, zobrazit tel. číslo

Pro Japonskou automotive firmu, která aktuálně staví svůj nový závod v Průmyslové zóně Ovčáry u Kolína, hledáme kandidáta/kandidátku, který/á by se chtěl/a podílet na vybudování nové společnosti.

Popis pozice:

  • vyhledání nových obchodních příležitostí
  • komunikace a péče o stávající klienty
  • vyhledání a komunikace s novými a stávajícími dodavateli
  • nastavení procesů na obchodním oddělení
  • sestavení vlastního týmu
  • úzká spolupráce s mateřskou společností a dalšími pobočkami

Profil kandidáta:

  • zkušenosti s prací na obdobné pozici (praxe v automotive velkou výhodou)
  • znalost technologie vstřikování plastů výhodou
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilejší znalosti PC – zavádění interního systému Helios

Nabízíme:

  • zázemí nové a moderní společnosti
  • možnost být u založení nové společnosti a nastavit si na svém oddělení vlastní pravidla
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • stravenky
  • zaškolení od kolegy z obchodního oddělení z pobočky v Británii
  • možnost práce i z kanceláře v Praze
  • nástup možný ihned

Máte zájem o tuto nabídku?