Hledáme lidem práci Manpower

WinForms vývojář – možnost práce s .NET Core

Lokalita Brno
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte pozici, kde budete mít příležitost pracovat s technologií .NET Core? Jsme menší česká firma a hledáme k sobě seniorního kolegu, který nám pomůže s vývojem a údržbou aplikace na urychlení a zjednodušení procesů v gastro provozech.

Popis pozice:

Co vás u nás čeká?

✅ Vývoj desktopové aplikace pro obsluhu stravovacího provozu a urychlení a zjednodušení procesu od objednávky až po doručení strávníkovi

✅ Přepis aplikací z WinForms do .Net Core

✅ Práce v týmu se šesti seniorními kolegy

Jaké technologie u nás využijete: C#, .Net, .Net Core, WinForms, WPF, Entity framework, MS SQL

Profil kandidáta:

Jak si vás představujeme:

✅ Máte zkušenosti s programováním v .Net 4.0 a vyšší

✅ V roli developera působíte komerčně alespoň 4 roky

✅ Rád se potkáte 3 dny v týdnu s kolegy v kanceláři

Nabízíme:

➡ Zázemí menší české společnosti

➡ Rychlé a efektivní procesy bez zbytečné byrokracie

➡ Home office 2 dny v týdnu, nyní full-remote spolupráce

Možnost práce přesčas a čerpání náhradního volna

➡ Stravenky

➡ Možnost výběru technologií

➡ Reálná možnost kariérního růstu na vedoucí pozici

  • Uherské Hradiště
  • NEXT DATA s.r.o.
  • 50 000 – 70 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
Zveřejněno: 13. října
  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Brno-město
  • Agentura Top Talent, s. r. o.
Zveřejněno: 8. února
  • Horšovský Týn
  • OBS Praha s.r.o.
Zveřejněno: 5. dubna
  • Karlovy Vary
  • Anenská Studánka
  • Domov u studánky
  • 19 730 – 28 920 Kč
Zveřejněno: 15. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brno, Šlapanice, okres Brno-venkov

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Kdy můžete dostat nařízený přesčas?

Dozvíte se, co to je přesčas, jaký je rozdíl mezi dobrovolným a povinným přesčasem. Proč jít na dobrovolný přesčas o státním svátku? Vysvětlíme si, jak se přesčasy proplácí a kdy si můžete vzít náhradní volno. Jaké důsledky mohou být, když na přesčas nepřijdete, protože se vám to nehodí.

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Inspekce práce - jak probíhá kontrola

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

česká developer firma gastro hledám home office HR IT kancelář kandidát možnost náplň práce Office pozice práce procesy přesčas růst společnost společnosti spolupráce stravenky technologie v týdnu vedoucí vyšší zkušenosti aplikace české dny kariérní kov možnost kariérního růstu náplň PR proces procesů profi program příležitost rok stav technolog tým volna výběr vývojář zkušenost