Hledáme lidem práci Manpower

Manažer finančního oddělení - start-up

Lokalita Kolín
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

- Nastavení veškerých finančních procesů v novém výrobním závodě

- Vybudování finančního týmu

- Implementace ERP systému

- Řízení a organizace finančních toků společnosti, řízení kompletního systému účetnictví (finanční i mzdové)

- Spolupráce s auditory, daňovými poradci a státní správou, reportování vedení společnosti.

Profil kandidáta:

- Manažerské dovednosti

- Schopnost samostatně řídit finanční chod společnosti

- Znalost účetních a daňových předpisů

- Zkušenost s nastavováním procesů

- Pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:

- Možnost být u zrodu nového výrobního závodu a nastavení veškerých procesů

- Zajímavé a moderní prostředí společnosti

- Stravenky, 20 dnů dovolené

- Lokalita Ovčáry

  • Liberec
  • ASSOCIATED WEAVERS, s.r.o.
  • 27 000 – 29 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. března
  • Valašské Meziříčí
  • ROBE lighting s.r.o.
  • od 24 000 Kč
Zveřejněno: 12. března
  • Mladá Boleslav
  • MP Autodíly s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
  • Boskovice
  • Novibra Boskovice s.r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 13. března

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Poděbrady, Uhlířské Janovice

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ audit auditor daň den IT kandidát manažer Most možnost náplň práce nové Ovčáry pozice práce právo prostředí řízení společnost společnosti spolupráce stravenky účetní vedení znalost anglické daňový dovednost dovolené finanční jazyk lokalita manažerské mzdové náplň oddělení organizace poradci PR proces procesů profi předpis report schopnost stav systém tým účetnictví výrobní závod zkušenost