Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí technologie

Lokalita Pardubice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího technologie, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující české firmy. Společnost se zabývá radarovou technikou pro české i zahraniční klienty. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těšte se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Popis pozice:

Vedení a koordinace menšího týmu technologů (strojních a elektro)

Zpracování technologické dokumentace pro mechanické díly

Zodpovědnost za tvorbu postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby

Úzká spolupráce s interní výrobou a externími dodavateli výroby / kooperanty

Spolupráce při kontrole kvality

Profil kandidáta:

Min. SŠ vzdělání strojírenského směru

Praxe v technologii a zkušenost s vedením lidí

Velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách

Středně pokročilá znalost anglického jazyka

Uživatelská znalost MS Office, výhodou znalost Autodesk Inventoru

Samostatnost, flexibilita a týmové chování

Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

Individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

5 týdnů dovolené

Flexibilní pracovní dobu

příspěvek na životní či penzijní pojištění

kurzy angličtiny zdarma

příspěvek na stravování

zvýhodněné volání pro vás a vaši rodinu

zvýhodněné tankování PHM (MOL, Pap Oil)

  • Ústí nad Orlicí
  • Manpower
  • 60 000 – 80 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na ubytování
Zveřejněno: 4. května

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

AJ auto bonus bonusy den dokumentace elektro flexibilní hledám hodnocení HR chování interní IT kandidát kurz kurzy kvality Most náplň práce návod nové odpovědnost Office ohodnocení pojištění postup pozice práce pracovní praxe příspěvek role samostatnost SOU společnost spolupráce stravování technik technologie uživatelská znalost vedení vedoucí vzdělání zaměstnanec zdarma znalost anglické české člen dar díl dokument dovolené externí finanční firmy jazyk koordinace kov mechanické náplň oprávnění penzijní penzijní pojištění PR profi projekt přátelské předpis řidič stroj technický technolog tým uživatel výroby zahraniční zaměstnanecký zkušenost životní