- 30 000 – 35 000 Kč
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.
Stabilní a celosvětové známá společnost hledá kolegu na pozici:
TECHNOLOG – ELEKTRO S AJ
Máte strojní nebo elektro vzdělání?
Jste spíše vědecký typ a chcete se podílet na zavádění nových technologií do výroby?
Umíte si poradit ve více odvětvích – operativa, rozvoj oddělení, nová výrobní řešení , technologické procesy a další?
Domluvíte se anglicky a chcete cestovat?
Napište mi!
* Podílení se na zavádění nových technologií do výroby(využití RTG, 3D tisku…)
* Zodpovědnost za zvyšování efektivity
* Školení pracovníků
* Účast na konferencích
* Zpracování dokumentace
* VŠ vzdělání – elektro nebo strojař
* Angličtinu na komunikativní úrovni
* Praxi na obdobné pozici
* Znalost technologie montáže elektro mechanických sestav
* Orientaci ve výkresech
* Více než 25 dní dovolené
* Příspěvek na stravování
* Multisport kartu
* Jazykové kurzy
* Flexibilní pracovní dobu
* Místo výkonu práce: Pardubice

Získali jste pracovní nabídku a přemýšlíte, jak na ni správně odpovědět? Nemusíte ji okamžitě přijmout ani odmítnout. Nejprve si ověřte všechny podmínky a poté zaměstnavateli jasně sdělte své rozhodnutí. Ukážeme vám, jak práci přijmout, požádat o čas, vyjednat lepší podmínky nebo ji slušně odmítnout.

Voláte klientům ze soukromého telefonu, pracujete na vlastním notebooku nebo jezdíte na pracovní cesty svým autem? Používání vlastního vybavení není zakázané, nemělo by ale automaticky znamenat, že budete pracovní náklady platit ze svého. Podívejte se, co si máte se zaměstnavatelem domluvit, na jaké náhrady můžete mít nárok a co dělat, když se vaše věc při práci poškodí.

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.