Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pracovník na výdej jídel a obsluhu grilu (Praha - Čakovice)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Praha
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 30.300 Kč
Kontakt Andrea Nevřalová, zobrazit tel. číslo

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

Co Vás čeká

Budete vydávat pokrmy, které vám připraví naši kuchaři, a usmívat se na zákazníky :) Na grilu připravujeme pro naše zákazníky grilovaná kuřata, pizzu, smažené přílohy, pečená žebra, kolena a další pochoutky.

Uvědomujeme si, že z obsluhy si zákazník odnese největší zážitek.

Hodili by se nám

Obsluha, která se bude umět usmát na zákazníka, i když nebude mít zrovna skvělý den. A nenechá se rozhodit občas protivným zákazníkem.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

TOP 10 HR konferencí a událostí v Česku

Seznamte se s nejlepšími HR událostmi roku! Představujeme vám TOP 10 konferencí a setkání zaměřených na lidské zdroje, kde můžete získat aktuální informace, sdílet zkušenosti a navázat nové kontakty v oboru. Nepropásněte příležitost být v centru dění a být informován o nejnovějších trendech v HR. 🌟🗓️🤝

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Zahraniční služební cesta a cestovní náhrady v zahraničí

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Přehledně: základní povinnosti zaměstnance

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

den EU IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce partner penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovník Praha příplatky připojištění příspěvek stabilní stravenky tarif tarify víkend zaměstnanec zaměstnání kontakt kov na dobu náplň obsluha penzijní PR rámec technolog zákazník