Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pracovník na výdej jídel a obsluhu grilu (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 27.600 Kč

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

HODILA BY SE NÁM
Obsluha, která se bude umět usmát na zákazníka, i když nebude mít zrovna skvělý den a nenechá se rozhodit občas protivným zákazníkem. Obsluha, která bude důsledně dodržovat hygienická pravidla.

CO VÁS ČEKÁ
Budete vydávat pokrmy, které vám připraví naši kuchaři a usmívat se na zákazníky. :) Na grilu připravujeme pro naše zákazníky grilovaná kuřata, pizzu, smažené přílohy, pečená žebra, kolena a další pochoutky.

Uvědomujeme si, že z obsluhy si zákazník odnese největší zážitek.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

Skupina H5, Globus ČR, v.o.s., MARCCRAB GASTRO CB s.r.o., Han Food Restaurants s.r.o., HOTEL PLZEŇ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., NOVAPLAN PLUS spol. s r.o., McDonald`s ČR spol. s r.o., CTP Hotel Operations Pilsen, spol. s r.o., Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje, Hawas Abde, ASTHALAKSHMI GROUP, s.r.o., Den-y-sek s.r.o., Marie Csölleová, B 2 B Plzeň - zařízení školního stravování, s.r.o., Zlatá kráva gastro s.r.o., EXIMPO PLZEŇ, spol. s r.o., 1. základní škola Plzeň, Západní 18, příspěvková organizace, GTH catering a.s., PIVSTRO s.r.o., EnergoSlužby s.r.o., BAGSY PIZZA s.r.o., Alvosoft s.r.o., Rayamajhi Consulting s.r.o., Mgr. Julija Tigaj, IGNORIS s.r.o., ŠVEJK GASTRO s.r.o., RAYAMAJHI s.r.o., Thi My Doová, Li qing food s.r.o., A Restaurant Group s.r.o., ASIA VICTORY s.r.o., Santosh Rayamajhi, Di Napoli s.r.o., Alienband s.r.o., KGR s.r.o., NÁMOŘNÍK s.r.o., HOSPODSKA U Šenku s.r.o., GUDDI s.r.o., SAHAR ČR s.r.o., Happy Mano s.r.o., LŮŽIK s.r.o., TARTU, s.r.o., Lavdim Palloshi, Da Pietro Grill s.r.o., LONG YAN s.r.o., Mely Gastronomy s.r.o., MASALA GHAR s.r.o., Amet Useinov, PROFOOD s.r.o., Simply Indian s.r.o., WJY s.r.o., WK IMPORT s.r.o., Ahmed Refaat Mohamed Kamel, Pavel Šipla, HOSPODSKA Plzeň s.r.o., MEI WEI YUAN s.r.o., WUZHANG s.r.o., Cuong Tran Kim, GUAN JUN s.r.o., Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Obchodní manažer / manažerka, Promotér / Hosteska, Obsluha lidí, Obchodní zástupce / zástupkyně, Pizzař / Pizzařka

Plzeň, Dýšina

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Práce ve svátek - nejčastější otázky a odpovědi

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak napsat životopis - online vzor

Životopis je vaší první vizitkou, kterou se představujete potenciálnímu zaměstnavateli. Je to dokument, který shrnuje vaše vzdělání, pracovní zkušenosti, dovednosti a zájmy. Jak ale napsat životopis, který bude poutavý, přehledný a profesionální? Co by měl životopis obsahovat a co naopak vynechat? Jak se odlišit od ostatních uchazečů o práci? A jak napsat motivační nebo průvodní dopis? V tomto článku vám poradíme, jak vytvořit životopis podle nejnovějších trendů a jak se vyhnout nejčastějším chybám. Přečtěte si naše tipy a uvidíte, že psaní životopisu nemusí být tak složité, jak se zdá.

Odbory - proč a jak je založit

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

den EU IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce partner penzijní připojištění plat Plzeň pojištění práce pracovní pracovník pravidla příplatky připojištění příspěvek stabilní stravenky tarif tarify víkend zaměstnanec zaměstnání kontakt na dobu náplň obsluha penzijní PR rámec technolog zákazník