Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Pracovník na výdej jídel a obsluhu grilu (Havířov)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Havířov
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Gastronomie a pohostinství, Kuchař / Kuchařka, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 25.500 Kč

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE máte jistotu stabilního zaměstnání.

V našich restauracích si potrpíme na českou klasiku. Vaříme z čerstvých surovin a používáme nejmodernější technologii.

HODILA BY SE NÁM
Obsluha, která se bude umět usmát na zákazníka, i když nebude mít zrovna skvělý den a nenechá se rozhodit občas protivným zákazníkem. Obsluha, která bude důsledně dodržovat hygienická pravidla.

CO VÁS ČEKÁ
Budete vydávat pokrmy, které vám připraví naši kuchaři a usmívat se na zákazníky. :) Na grilu připravujeme pro naše zákazníky grilovaná kuřata, pizzu, smažené přílohy, pečená žebra, kolena a další pochoutky.

Uvědomujeme si, že z obsluhy si zákazník odnese největší zážitek.

Spolehnout se můžete na…
● Férovou mzdu
● Smlouvu na dobu neurčitou
● Mzdu, která vám přistane na účtu vždy 11. den v měsíci
● Před Vánoci 13. mzdu, která v tomto období přichází nejvíc vhod
● Po třech letech 25 dní na zasloužený odpočinek
● Příspěvek na penzijní připojištění 6000,- Kč ročně
● Příplatky za víkendy nad rámec zákona
● Stravenky v hodnotě 109,- Kč
● Zaměstnaneckou slevu 10 % na celý nákup
● Čisté a velké zázemí
● Možnost zvýhodněného volání a datové tarify
● Partnerskou slevu v síti lékáren Dr. Max

Chcete se k nám přidat? Kontaktujte nás, prosím:

  • Valašské Meziříčí
  • Delirest services s.r.o.
  • Zkrácený úvazek
  • Vhodné pro absolventy
  • Vhodné pro seniory
    Benefity:
  • Sickdays
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Plzeň
  • Veronika Jančarová
  • 40 000 – 42 001 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 9. ledna
  • Ústí nad Labem
  • Simona Vacíková
  • 50 000 – 60 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na volný čas
  • Boskovice
  • Zita Svobodová
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Zálohy ze mzdy
  • Hranice, Přerov
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 30 000 – 38 000 Kč
    Benefity:
  • Příspěvek na dopravu
  • Opava
  • Monika Rožanská
  • 40 500 Kč

Globus ČR, v.o.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., Domov Čujkovova, Ostrava-Zábřeh, příspěvková organizace, ZETRIA CONSULTING, spol. s r.o., KLIM cars s.r.o., Delikana Ostrava s.r.o., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, McDonald`s ČR spol. s r.o., EAGLEEXPERT s.r.o., AquaKlim, s.r.o., Bonsey And Evans s.r.o., JLV, a.s., Hotel Ondrášův dvůr, s.r.o., Delirest services s.r.o., Richard Kučík, Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARAMARK, s.r.o., Vision Travel s.r.o., Antonín Podešva, SH Job Partners s.r.o., Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná, Richard Zelina, Domov seniorů Havířov, příspěvková organizace, FAST FOOD DRAGON Havířov s.r.o., David Ševčík, MAGNOLIE PLUS CZ s.r.o., Na Zaguří s.r.o., SLUŽBA KARVINÁ, výrobní družstvo, DOTA plus, s.r.o., Mr. Pizza s.r.o., Restart-bar s.r.o., HABI Plus s.r.o., Golden Riviera Investment s.r.o., Y&D Gastro Transport s.r.o., STYLOVÁ KOLIBA Vratimov s.r.o., Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace, Hanh Hoang Trung, TONI line s.r.o., 4 Z TANKU s.r.o., Wok food, s.r.o., Ing. Ivo Hila, EMMA&ELLY s.r.o., Veronika Shurdhani, ISSA CZECH s.r.o., Slezské uzeniny, s.r.o., Tri Dang, Kristýna Vorel, Seragul Islam Rahman, Michaela Janečková, Markéta Bučková, JEDIDI HOLDING s.r.o., Ibrahim Kul, Jamilson António Dos Santos, Matiur Rahman, Nha Cretcheu s.r.o., Van Cong Pham, Van Thuan Nguyen, TURQUAZ - TYRKYS s.r.o., Miglior Acquisto s.r.o., YE XIAOLIAN s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Kurýr / Kurýrka, Palubní průvodčí / Steward / Letuška, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Barista / Baristka, Barman / Barmanka, Číšník / Servírka, Kuchař / Kuchařka, Manager, Obsluha lidí, Pomocný pracovník / pracovnice v gastronomii, Provozní / F&B Manager, Someliér /Someliérka, Pokladní, Pomocný pracovník / pracovnice v obchodě, Prodavač / Prodavačka, Vedoucí obchodu, Uklízeč / Uklízečka, Dělník / Dělnice, Potravinářský dělník / dělnice, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Přípravář / Přípravářka v gastronomii

Havířov, Ostrava, Bohumín, Frýdek-Místek, Klimkovice, Příbor, Čeladná, Kopřivnice, Frenštát pod Radhoštěm, Horní Lomná, Jablunkov, Bílá, okres Frýdek-Místek, Opava, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Šenov, Orlová, Horní Bludovice, Karviná, Vratimov

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Trainee program – první práce pro absolventy

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

den EU Havířov IT měsíc možnost na dobu neurčitou náplň práce partner penzijní připojištění plat pojištění práce pracovní pracovník pravidla příplatky připojištění příspěvek stabilní stravenky tarif tarify víkend zaměstnanec zaměstnání kontakt na dobu náplň obsluha penzijní PR rámec technolog zákazník