Volné místo ve firmě SULCO Automotive Group, s.r.o.

Technik Oddělení Kvality

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Slaný
Firma SULCO Automotive Group, s.r.o.
Kategorie Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

SULCO Automotive Group, s.r.o.

Společnost SULCO Automotive Group, s.r.o. je poskytovatelem služeb pro strojírenský a automobilový průmysl. Svoji činnost zahájila ve státech východní Evropy: Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Polsko, Rumunsko.

Poslání naší společnosti je poskytovat výrobcům automobilů a dodavatelům plnohodnotný servis v oblasti managementu kvality a výroby, ale i softwarového inženýrství.

Co od Vás očekáváme:

Do mezinárodní výrobní společnosti v oblasti automotive hledáme šikovného kandidáta na pozici:

TECHNIK ODDĚLENÍ KVALITY

NÁPLŇ PRÁCE:
kontrola výrobních parametrů a funkcí výrobní linky
zásobování linky materiálem a komponenty
preventivní údržba zařízení linky
řešení základních oprav, odstraňování nejběžnějších závad na lince
průběžná kontrola výrobků

POŽADUJEME:
SOU nebo SŠ vzdělání technického směru
orientace v oblasti elektroniky a elektrotechniky
uživatelská schopnost práce na PC
manuální zručnost
zdravotní způsobilost
zájem o práci v týmu
základní znalost AJ je výhodou

NABÍZÍME:
zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
velmi dobré finanční ohodnocení
13. plat
skvělý systém zaměstnaneckých benefitů
volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě 8400 Kč/rok
akce pro zaměstnance a další výhody

Nástup možný ihned.

Pošlete prosím Váš životopis, ihned Vás budeme kontaktovat.
Těšíme se na Vás!

Elektrikář

Nutně vás hledají
  • Lovosice
  • Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r…
  • 33 600 – 44 200 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 16. dubna
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Slaný
  • 38 000 – 47 000 Kč
  • Slaný
  • MCE Slaný s.r.o.
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Vzdělávací kurzy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 15. dubna
  • Praha
  • BENDA zemní práce s.r.o.
  • 45 000 – 50 000 Kč
    Benefity:
  • Pružná pracovní doba
včerejší
  • Praha
  • open recruitment s.r.o.
  • 48 000 – 60 000 Kč
  • Karlín, Praha
  • ASPIRA Recruitment s.r.o.
  • 28 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 24. února

AUTO1 Czechia s.r.o., UCB TECHNOMETAL, s.r.o., Aoyama Automotive Fasteners Czech, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., MCE Slaný s.r.o., Manuvia FairJob s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., HGS, a.s., HOFMANN WIZARD s.r.o., ProJobEU s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EUROPA Union Service a.s., AD SECURITY s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, NKT s.r.o., FILSON s.r.o., PORR a.s., Stokvis Promi s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., Město Odolena Voda, CentralWork s.r.o., ECOM spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., L & L Products, s.r.o., PRESBETON Nova, s.r.o., PATOK a.s., JOB LEADER EUROPE s.r.o., KB - BLOK systém, s.r.o., Human-Res s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., GZ Media, a.s., PLAS s.r.o., Karlow-Karlshof a.s., Prusa Research a.s., ProfesKontakt, s.r.o., HR Direct s.r.o., SULCO Automotive Group, s.r.o., Novitim s.r.o., Skanska a.s., Ubbe s. r. o., BENDA zemní práce s.r.o., Společnost T.A.Q. s.r.o., MIKUPEX TRADE s.r.o., STROJSERVIS Praha, s.r.o., OK klima s.r.o., open recruitment s.r.o., Kongresové centrum Praha, a.s., mBlue Czech, s.r.o., Manuvia GreatWork s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Telefonní prodejce / prodejkyně, Balení zásilek, Skladník / Skladnice, Account Manager / Key Account Manager, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Uklízeč / Uklízečka, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Kontrolor / Kontrolorka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Prodejce / prodejkyně vozů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Strojník / Strojnice, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka výroby, Servisní technik / technička, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Montážník / montážnice, Obchodní zástupce / zástupkyně, Opravář / Opravářka, Technik / technička automatizace

Praha 7 - Holešovice, Praha 6 - Ruzyně, Praha 6 - Břevnov, Praha 5 - Stodůlky, Kladno, Velvary, Středokluky, Dobrovíz, Unhošť, Tuchoměřice, Kozomín, Úžice, okres Mělník, Chýně, Odolena Voda, Klecany, Chrášťany, okres Praha-západ, Rudná, okres Praha-západ, Lužec nad Vltavou, Louny, Roudnice nad Labem, Židovice, okres Litoměřice, Roztoky, okres Rakovník, Praha

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jednoduché ukončení dohody o pracovní činnosti

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

AJ akce auto benefit elektro elektrotechnik event hledám hodnocení IT kandidát kvality mezinárodní náplň práce ohodnocení plat práce pro zaměstnance řízení SOU společnost společnosti technik technologie výhody vzdělání zaměstnanec zaměstnanecké výhody zdravotní znalost Zruč životopis finanční kontakt kontrola kov linky materiál náplň národní oblast oblasti oddělení PC PR rok řešení schopnost systém technické techniky technolog tým údržba uživatel výrobní zájem zaměstnanecké zaměstnanecký zdravotní způsobilost způsobilost