Volné místo ve firmě Markmont, s.r.o.

Lakýrník i na ŽL.

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Markmont, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Lakýrník / Lakýrnice
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 270 – 320 Kč

O nás

Markmont, s.r.o.

Naše společnost Markmont je na trhu již 18 let. Jsme spolehlivý partner pro společnosti, které hledají nejlepší zaměstnance. V současnosti působíme ve třech zemích Evropy v Rakousku, Česku a na Slovensku. Naše bezplatná linka je +420 800 50 50 40

Co od Vás očekáváme:

Přijmeme zaměstnance na pozici Lakýrník kolejových vozidel v Plzni i na ŽL.

Náplň práce:

  • Jedná se o lakování tlakovou pistolí, mokrou barvou při výrobě kolejových vozidel
  • Lakování velkých ploch základní a povrchovou dvousložkovou barvou
  • Tmelení, broušení velkých ploch
  • Míchání nátěrových hmot a tmelů dle předepsaných poměrů

Požadujeme:

  • Praxi v oboru
  • Spolehlivost
  • Zkušenosti s tmelením, broušením a lakováním
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu

Nabízíme:

  • na HPP až 270 Kč/hod.
  • na ŽL až 320 Kč Kč/hod.
  • Dlouhodobou spolupráci na HPP ve stabilním podniku
  • Možnost spolupráce na ŽL
  • Jistotu zaměstnání na několik let dopředu
  • Ubytování v centru Plzně zajištěno
  • Poskytujeme týdenní zálohy
  • Nástup do zaměstnání je možný ihned
  • Možnost přesčasových hodin
  • Oslovujeme tímto kandidáty z celé ČR vzhledem k zajištěnému ubytování v místě práce

V případě zájmu volejte či pište na tel: zobrazit tel. číslo nebo zobrazit tel. číslo zasílejte své životopisy na email : Odpovědět na inzerát

  • Plzeň
  • Manuvia People CZ a.s.
  • 32 000 – 40 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 21. března

Schäfer - Menk s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., futurel s.r.o., AC Jobs, s.r.o., Markmont, s.r.o., Alfa JOB CZ s.r.o., OMEXOM GA Energo s.r.o., RUG CZ, s.r.o., D.S.D. PRAKTIK s.r.o., GASTRO INTERIEUR s.r.o., RACCOON s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Automyčka Express s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., SKYCLEAN s.r.o., Daikin Industries Czech Republic s.r.o., Globus ČR, v.o.s., B & BC, a. s., Skanska a.s., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Manuvia People CZ a.s., H&B Group s.r.o., ARBYD CZ s.r.o., APEKO GROUP s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Brusič / Brusička, Malíř a natěrač / Malířka a natěračka, Truhlář / Truhlářka, Zámečník / Zámečnice, Zedník / Zednice, Lakýrník / Lakýrnice, Montážník / Montážnice, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Autolakýrník / Autolakýrnice, Automechanik / Automechanička, Mistr / Mistrová, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Plánovač / plánovačka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Energetik / Energetička, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Seřizovač / seřizovačka strojů, Technik / technička výroby, Technolog / technoložka výroby, Elektroinženýr / Elektroinženýrka, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Fasádník / Fasádnice

Plzeň, Chotíkov, Dýšina, Líně

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Nelegální zaměstnávání aneb práce na černo

Povíme vám, jak rozpoznat zaměstnávání na černo. Jaká jsou rizika práce na černo a jak vysoké jsou pokuty pro zaměstnance, který pracuje na černo, a pro zaměstnavatele, který práci na černo umožnil. Dále vám poradíme, jak poznat, že agentura práce má potřebné oprávnění, a vy se nebudete podílet na nelegálním zaměstnávání.

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu.

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

AJ Bor ČR den email EU kandidát možnost náplň práce podnik práce přesčas spolupráce stabilní týden ubytování zaměstnání zkušenosti životopis bar kov Lakování náplň obor poměr PR případ zkušenost