Práce: Hr Generalist / Recruiter

lokalita: Praha zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro našeho významného klienta, hledáme nového kolegu / kolegyni na pozici:
HR GENERALIST.

Co Vás čeká:

  • Poskytnutí HR podpory TOP managerům, střednímu managementu a zaměstnancům
  • Zodpovědnost za HR procesy (nábor a výběr, vzdělávání a rozvoj, hodnocení a odměňování)
  • Zajištění adaptačního procesu nových zaměstnanců
  • Správa rozpočtu pro personální procesy
  • Spolupráce s personálními agenturami
  • Reporty výsledků nadřízeným pracovníkům
  • Komunikace s úřady

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • Praxi v HR min. 3 roky
  • Zkušenosti z výrobní společnosti a ve směnném provozu – velkou výhodou
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnsoti

Co Vám nabízíme:

  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Prostor pro osobnostní a kariérní růst
  • Firemní kursy a vzdělávání
  • Příspěvky na ŽP / PP
  • 5 týdnů dovolené
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvky na stravování

V případě Vašeho zájmu, o tuto pracovní pozici, nás kontaktujte na: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / universitní

Typ úvazku

Plný úvazek

Mzda

50.000 – 59.999 Kč

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.

Toplist