Práce: ISO Manažer

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • hlavní činnost je vše kolem 9001,
  • plánování, provádění a vyhodnocování interních auditů kvality dle platných norem,
  • technická podpora řešení interních neshod a nových zákaznických projektů,
  • provádění dodavatelských systémových, procesních a produktových auditů kvality,
  • koordinace spolupráce s externími odborníky v BOZP a ŽP.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – strojní,
  • praxe vítána,
  • znalost norem ISO 9001,
  • AJ nebo NJ – aktivně,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • spolehlivost, pracovitost, zájem o obor.

Nabízíme:

  • uplatnění u významné společnosti,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • možnost seberealizace,
  • zahraniční cesty,
  • firemní benefity.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.