Práce: Specialista štíhlé výroby

lokalita: Teplice zadavatel: JOB LEADER CZECH s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Náplň práce:

  • implementace LEAN standardů,
  • optimalizace výrobních procesů,
  • příprava, plánování a prosazování změn,
  • zodpovědnost za proškolení zaměstnanců v principech štíhlé výroby,
  • dohled nad dodržováním změn.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
  • pokročilá komunikativní znalost německého jazyka a/nebo anglického jazyka,
  • velmi dobrou znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint),
  • komunikační dovednosti,
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost,
  • schopnost rychlého zapracování, flexibilitu,
  • vítána praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti.

Nabízíme:

  • zázemí mezinárodní stabilní strojírenské společnosti s celosvětovou působností,
  • adekvátní finanční ohodnocení, zaškolení v Německu,
  • výkonnostní odměny,
  • odbornou a rozmanitou práci v atraktivním oboru,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • přátelský kolektiv,
  • 5 týdnů dovolené,
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele,
  • pružná pracovní doba s možností Home-office,
  • pracovní poměr na dobu určitou, následně na dobu neurčitou,
  • mobilní telefon i k osobnímu užívání.

Kontakt: Bc. Michaela Beránková 778 761 551 e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Teplice

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.