Dělník úpravy surovin - DVOUSMĚNNÝ provoz, 13.mzda!

Lokalita Ledce, okres Brno-venkov
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Natálie Dobešová, zobrazit tel. číslo

Zabýváme se těžbou, úpravou a zpracováním kaolinů, jílů, živců, kameniva a písků a díky našemu širokému spektru patříme mezi nejvýznamnější dodavatele surovin střední Evropy. Aktuálně mezi sebe hledáme nového kolegu na pozici dělníka úpravy surovin. Uvítáme někoho, kdo s podobnou pozicí má zkušenosti, ale klidně i absolventa, který má chuť se učit a je pečlivý. Těšíme se na vás!

Popis pozice:

Co bude vaší náplní práce:

  • Obsluha, kontrola, servis a opravy úpravny surovin.
  • Obsluha automatické linky mokrého třídění kameniva.

Profil kandidáta:

Co požadujeme:

  • Vyučení (strojní nebo elektro zaměření).
  • Svědomitost, zodpovědnost, a hlavně chuť do práce.
  • Ochotu pracovat ve venkovním prostředí.

Nabízíme:

Co nabízíme:

  • Práci na HPP přímo do kmene firmy.
  • Mzdu až 33.000 Kč dle šikovnosti.
  • Roční odměnu ve formě 13.mzdy.
  • Příspěvek na stravování a penzijní a životní připojištění.
  • Dvousměnný provoz.
  • Týden dovolené nad rámec zákona.
  • A spoustu dalšího! ?

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat na email e-mail přes odpovědní formulář, telefonicky zobrazit tel. číslo nebo stiskněte na tlačítko ODPOVĚDĚT.

Máte zájem o tuto nabídku?