Skladník s dvousměnným provozem

Lokalita Kadaň
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Pro výrobní společnost působící v oblasti vzduchotechniky hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka do Kadaně.

Popis pozice:

  • Příjem a kontrola materiálu
  • Zaskladnění a vyskladnění materiálu
  • Kontrola kompletace zakázky a nakládka zakázky
  • Vyplňování průvodní dokumentace ke zboží a materiálu
  • Provádění pravidelné inventurní kontroly materiálu
  • Práce na 2 směny

Profil kandidáta:

  • Ukončené SŠ - výuční list/maturita
  • Praxe na podobné pozici min 1 rok
  • Zodpovědnost, manuální zručnost
  • Organizační dovednosti, stanovení priorit
  • Zkušenosti s obsluhou VZV

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • Čtvrtletní bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky nebo el. stravenková karta: 100 Kč/odpracovaný den
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výhodný tarif od Vodafone pro Vás a celou Vaši rodinu
  • Zaměstnanecké akce
  • Další odměny na základě dobře vykonané práce

V případě zájmu neváhejte zaslat váš aktuální životopis na e-mail přes odpovědní formulář

Máte zájem o tuto nabídku?