Payroll Specialist

Lokalita Praha
Firma ManpowerGroup s.r.o.
Kontakt Zuzana Landrová, zobrazit tel. číslo

V současné době hledáme nového kolegu/kolegyni do týmu Shared Service Centra. Zajímá Vás personalistika a základy mzdového účetnictví? Baví Vás administrativa a práce v Excelu? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme. Zašlete nám svůj životopis a získejte pracovní zkušenosti v mezinárodní společnosti.

Popis pozice:

  • zpracování podkladů pro mzdy našich agenturních zaměstnanců
  • příprava a zpracování pracovně
  • právních dokumentů pro agenturní zaměstnance
  • práce s interními systémy
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • komunikace s pobočkami na každodenní bázi

Profil kandidáta:

  • SŠ vzdělání
  • středně pokročilá znalost MS Excel – úprava buněk, základní matematické a logické funkce, filtrování
  • zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem
  • orientace v Zákoníku práce bude velkou výhodou
  • zkušenosti se zpracováním podkladů pro mzdy velkou výhodou

Nabízíme:

  • příjemné a moderní prostřední, flexibilní pracovní doba
  • práce na plný úvazek
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • home office až 2x týdně
  • sick days
  • MultiSport karta, cafeterie a další

Máte zájem o tuto nabídku?