Hledáme lidem práci Manpower

Junior Payroll Specialist with Hungarian

Lokalita Praha
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

We are currently looking for new colleagues who are keen to use their language skills and start a career in a multinational environment of a successful global company. Whether you are a motivated graduate or you already have some administrative history - let us know and join the team!

Our client is providing tailored solutions in the field of human capital management that simplifies the work of companies from small business to global enterprise. In their modern Prague offices, they provide outsourcing of payroll for their clients throughout Europe. And THAT will be your mission too.

Popis pozice:

What will be your job?

At first, you will take 2 months of training, where they will teach you the know-how and everything you need for the job.

As Payroll Specialist you will be responsible for:

  • processing of payroll for the company’s clients
  • ensuring that all payroll, accounting and auxiliary system requirements are met
  • performing audits, running reports, analyzing data
  • communication and partnership with client's payroll, accounting or HR department
  • applying quality control and auditing measures to ensure accuracy
  • effective application of client payroll policies and procedures
  • assist in tax calculations and filing activities

Profil kandidáta:

Who are we looking for?

Our ideal new colleague should be eager to learn new things, develop themselves and have these:

  • Minimum High School diploma (A-level) or University degree
  • English and Hungarian language on advanced level
  • Good Excel knowledge

Nabízíme:

What awaits you?

  • a challenging and interesting job – a good point where to start or reshape your career
  • great colleagues and managers who can help you grow
  • career growth and development within one global organization
  • training to shape your skills and knowledge
  • nice and friendly international environment
  • competitive salary and annual bonus
  • 5 weeks of vacation
  • pension plan contribution
  • employee private calls
  • multisport card
  • meal tickets
  • free language courses
  • home office
  • bike parking spot, table soccer, free beverages, free fruits and refreshment

Make another step in your career!

Do not hesitate to apply directly or if you would like to know more call me on: zobrazit tel. číslo .

I am looking forward to our cooperation.

  • Olomouc
  • WOLIP s.r.o.
  • 45 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 14. srpna
  • Roztoky, Praha-západ
  • PROCKERT & HYNEK, a.s.
  • 40 000 – 70 000 Kč
Zveřejněno: 27. května
  • Středokluky
  • Slemr Spedition s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
  • Habrovany, Vyškov
  • Habrovanský zámek, příspěvková…
  • 30 000 – 42 000 Kč
  • Prostřední Bečva
  • Karel Schwarz
  • 25 000 – 30 000 Kč
  • Chrudim
  • ASEI Co. s.r.o.
  • od 18 500 Kč
  • Bořice
  • Elberry s.r.o.
  • 17 000 – 19 000 Kč
  • Bořice
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Veselí nad Moravou
  • TextilEco a.s.
  • 110 – 115 Kč
Zveřejněno: 18. června
  • Brno
  • STAVOSPOL, s.r.o.
Zveřejněno: 25. června

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Jak zajistíte prodloužení pracovní smlouvy

Povíme vám vše k tématu “pracovní smlouva na dobu určitou a prodloužení”. Zjistíte, jaké máte možnosti, když se blíží konec vašeho pracovního poměru, kolikrát může zaměstnavatel využít možnost opakovaného prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou a kdy nastává automatické prodloužení pracovní smlouvy na dobu určitou.

Kdy a jak oznámit těhotenství v práci

Zjistila jste, že jste těhotná, a nevíte, kdy a jak tuto skutečnost oznámit v práci? Nebojte se, se vším vám pomůžeme! Dozvíte se, kdy oznámit těhotenství v zaměstnání, jak v práci oznámit těhotenství a také jaké jsou povinnosti vašeho zaměstnavatele.

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Pojďme si ukázat, jak probíhá pracovní pohovor s personalistou a manažerem společnosti, kde se ucházíte o zaměstnání. Jak se na jednotlivé pohovory připravit? Jaké mohou padnout otázky a jak na ně odpovědět?

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Byli jste pozváni na osobní nebo virtuální pracovní pohovor? Pojďme si připravit otázky, které byste při pracovním pohovoru měli položit vy svému budoucímu zaměstnavateli.

Jak najít práci nebo brigádu na mateřské dovolené

Jste rodičem na mateřské dovolené a chcete si přivydělat prací či brigádou? Poradíme vám, na jaké nabídky se zaměřit, kde a jak hledat, jak na pohovoru uspět.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

account audit bonus business data EU home office HR Human Capital Management IT job kandidát Lom management manager náplň práce Office outsourcing partner pec policie pozice práce Prague SOU specialist sport system employee list náplň PR proces profi report