Hledáme lidem práci Manpower

Bankovní specialista pro VIP klienty

Lokalita Karviná
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Máte již nějaké zkušenosti z oblasti financí či bankovnictví a orientujete se v tomto segmentu? Chcete se stát skutečným osobním specialistou pro movité - již stávající klienty - TOP banky v ČR? Možná je tato příležitost právě pro Vás! Aktuálně máme volné místo na pobočce v Karviné i Havířově - přidejte se k nám a získejte precizní zaměstnání.

Popis pozice:

O čem je práce bankovního poradce?

  • poskytování odborné konzultace v oblasti osobních a rodinných financí, správy majetku, investic či financování u VIP klientů
  • pomáhat plnit individuální potřeby klientů a jejich požadavků prostřednictvím našich produktů a služeb
  • s klienty budete moci jednat i na dálku, jak z pobočky, tak z pohodlí domova

Profil kandidáta:

Koho hledáme? Bankéře, který:

  • má min. SŠ vzdělání s maturitou - MUST HAVE!
  • předchozí úspěšnou obchodní praxi ve finančním sektoru
  • znalost produktů z oblasti investic, pojištění, hypoték a dalších produktů pro VIP klientelu - výhodou
  • má profesionální vystupování a je empatický vůči klientům
  • je potřeba mít MIFID certifikaci, avšak pokud ji zatím nemáte u nás získáte prostor pro studium, a její složení Vám zprostředkujeme zdarma

Nabízíme:

Co za práci u nás získáte?

  • Možnost práce z domova minimálně 1x týdně
  • 30 dnů placeného volna: 5 týdnů dovolené, 3 dny osobního volna, 1 narozeninový den, 1 dobrovolnický den
  • 4 dny placeného volna na libovolné vzdělávání
  • 7 dnů placeného volna pro přípravu na certifikace
  • Praktický trénink ve Školicí pobočce s následnou podporou Retailového trenéra a propracovaný systém školení v oblasti financí a péče o klienty
  • Benefity převyšující 50 000 Kč ročně: plně hrazené e-stravenky ve výši až 2 300 Kč měsíčně, 6 720 bodů/Kč ročně v Cafeterii, minimálně 13 200 Kč/ročně jako příspěvek na penzijní spoření, plně hrazené rizikové životní pojištění, zvýhodněné bankovní produkty vč. hypoték a zlaté karty s cestovním pojištěním a asistencí pro auto i domácnost, zvýhodněná Multisport karta a slevy u partnerů, příspěvek na týmové aktivity a sportovní spolky, notebook a telefon/anebo příspěvek na vlastní telefon s firemní SIM kartou s neomezeným tarifem a 5GB dat

*.. práce u nás je pestrá - skutečně utíká, zaškolíme Vás a ukážeme Vám naše know-how, máme bezvadné týmy, které mají moc hezké zázemí svých kanceláří a je zde prostor pro seberealizaci!

  • Celá ČR
  • AWP P&C Česká republika - odštěpný…
  • 33 400 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 22. dubna
  • Karviná
  • KODUS, spol. s r.o.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 22. března
  • Ostrava
  • Pro Bank Security a.s.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 24. dubna
  • Ostrava
  • Čtyřlístek - centrum pro osoby se…
  • 23 390 – 34 370 Kč
Zveřejněno: 17. dubna
  • Ostrava
  • XEVOS Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 3. dubna
  • Ostrava
  • MORYS s. r. o.
Zveřejněno: 26. března
  • Ostrava
  • SNABYTEK COMPANY s.r.o.
  • 40 000 Kč
  • Ostrava
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. března
  • Ostrava
  • Traťová strojní společnost, a.s.
  • 28 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 21. února
  • Ostrava
  • Anh Quan La
  • od 21 300 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 12. února
  • Vratimov
  • Mirel Vratimov a.s.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 26. ledna
  • Šilheřovice
  • MAFRED spol. s r.o.
  • 21 300 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 6. března
  • Třinec
  • F.U.D. Servis s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 18. dubna
  • Třinec
Zveřejněno: 7. února
  • Frýdek-Místek
  • Nákupní centrum Modrá Labuť s.r.o.
Zveřejněno: 13. dubna
  • Střední průmyslová škola, Obchodní…
  • 20 130 – 29 520 Kč
Zveřejněno: 5. dubna
  • Litomyšl
  • PM Javůrek-Jandík s.r.o.
  • 15 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 17. července

ManpowerGroup s.r.o., Radomír Gruštík, Grafton Recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, AWP P&C Česká republika - odštěpný závod zahraniční právnické osoby, Advantage Consulting, s.r.o., Česká spořitelna, a.s., Ubbe s. r. o., Trenkwalder a.s., Partners Financial Services, a.s., Věra Pietrasová, SMS finance, a.s., Randstad HR Solutions s.r.o., ADRIATOM s.r.o., KODUS, spol. s r.o., Pro Bank Security a.s., Čtyřlístek - centrum pro osoby se zdravotním postižením Ostrava, příspěvková organizace, Jesle a mateřská škola Mrňousek, spolek, Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace, XEVOS Solutions s.r.o., MORYS s. r. o., SUPERMETAL, a.s., SNABYTEK COMPANY s.r.o., ČOS - Speciální servis s.r.o., PEKAŘI a spol., spol. s r.o., Krajské státní zastupitelství v Ostravě, Traťová strojní společnost, a.s., Autoservis Vávra s.r.o., IBS Scherer Czech s.r.o., HOMOLA holding s.r.o., Miroslav Pekař, Anh Quan La, VÍTKOVICE ENERGETICKÉ STROJÍRENSTVÍ a.s., Mirel Vratimov a.s., MAFRED spol. s r.o., F.U.D. Servis s.r.o., Nákupní centrum Modrá Labuť s.r.o., Střední průmyslová škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Frýdek-Místek, příspěvková organizace, Výrobní družstvo VKUS Frýdek-Místek, ANAPEFIN s.r.o., Ludvík Šubert

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Referent / Referentka, Správce / Správkyně, Telefonní operátor / operátorka, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Bankovní specialista / specialistka, Daňový specialista / specialistka, Ekonom / Ekonomka, Fakturant / Fakturantka, Finanční analytik / analytička, Finanční manažer / manažerka, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Skladník / Skladnice, Realitní makléř / makléřka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Úředník / Úřednice, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Karviná, Celá ČR, Český Těšín, Bohumín, Ostrava, Frýdek-Místek, Hlučín, Vratimov, Šilheřovice, Třinec, Brušperk

Trainee program – první práce pro absolventy

Jak si ve společnosti najít novou pozici

Zajímá vás změna pozice v zaměstnání? Na stávající pozici se již nerozvíjíte a neučíte se ničemu novému, ale ze společnosti odejít nechcete. Pak je čas si najít novou pozici v rámci společnosti. Pojďte se s námi podívat na způsoby, jak si v rámci stávající společnosti můžete najít nové pracovní uplatnění, které vás bude bavit.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Kdy vám musí schválit neplacené volno + VZOR

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Vaše práva při zrušení dovolené zaměstnavatelem

Zaměstnavatel určuje čerpání dovolené svých zaměstnanců. Zjistěte, kdy může zaměstnavatel zrušit dovolenou, i tu, kterou již máte zaplacenou, nebo vás v průběhu dovolené z ní odvolat zpět do práce. Ukážeme vám, co všechno následně zaměstnavatel musí zaplatit.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

AJ auto bankéř bankovní bankovní specialista benefit benefity Bor certifikace ČR den domov Havířov hledám HR IT kancelář kandidát Luže místo možnost náplň práce obchodní partner pec péče pobočky pojištění poradce pozice práce práce z domova příspěvek Skuteč specialist specialista sport spoření stravenky studium školení tarif telefon vzdělání vzdělávání zaměstnání zdarma zkušenosti zlaté znalost životní pojištění bankovnictví cestovní dar dny dobro dovolené finanční firemní karta karty kov list náplň obchod oblast oblasti odbor odborné osobní penzijní placené PR praktický profi příležitost riziko sektor správy systém tým volna volné místo z domova zkušenost životní