Hledáme lidem práci Manpower

Mzdová Účetní | Payroll Specialist

Lokalita Valašské Meziříčí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do stabilní býrobní firma ve Valašském Meziříčí hledám mzdovou účetní s lehce komunikativní AJ. Na starosti byste měl(a) mzdovou agendu cca 230 lidí. Těšit se můžete na velmi příjemný tým na HR oddělení, atrativní mzdu a řadu benefitů.

Popis pozice:

  • Kompletní zpracování mezd, exekucí/insolvencí, nemocenských dávek (kromě samotného mzdového účtování a posílání mezd na bankovní účty)
  • Přihlášky a odhlášky zaměstnanců na CSSZ a zdravotní pojišťovny
  • Evidence a zpracování ročního zúčtování daní
  • Zpracování evidenčních listů důchodového pojištění
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Statistiky a reporty pro státní úřady, legislativu i management společnosti
  • Řešení problematiky zaměstnávání cizinců z třetích zemí
  • Spolupráce při zajištění vybraných personálních činností

Profil kandidáta:

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Praxe v oboru min. 3 roky
  • Znalost mzdové legislativy a Zákoníku práce
  • Uživatelská znalost MS Office, znalost KS programu a SAP výhodou
  • Znalost AJ komunikativně (B1 - nevyužijete na denní bázi)
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme:

  • Atraktivní mzda + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek do Cafeterie
  • Teambuildingové akce
  • Vánoční dárky
  • Příspěvek pro děti na dětské tábory
  • Mnoho dalšího...

  • Planá nad Lužnicí
  • VSJ - strojírna s.r.o.
  • 35 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 30. června
  • Rybník, Ústí nad Orlicí
  • SOLEA CZ výrobní družstvo
  • 35 000 – 50 000 Kč
  • Choceň
  • COMPOSIT AIRPLANES spol. s r. o.
  • od 22 000 Kč
  • Nové Hrady, Ústí nad Orlicí
  • ARCA Chrast s.r.o.
  • Choceň
  • od 21 000 Kč
  • Brandýs nad Orlicí
  • Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí
  • 30 000 – 35 000 Kč
  • Sázava, Benešov
  • Gavalier service s.r.o.
  • od 20 200 Kč
  • Ratměřice
  • ASTRON hotels, s.r.o.
  • 22 000 – 30 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Přerov, Kroměříž

Za darování krve máte nárok na placené volno

Bezúplatné darování krve je úctyhodná činnost každého dárce. Proto i zákoník práce na dárce myslí a přiznává jim za darování krve nárok na volno z práce, a to dokonce volno placené. Ukážeme vám, jak správně svou nepřítomnost v práci nahlásit a jaké jsou výhody pro dárce.

TOP 10 podcastů v HR co stojí za to poslouchat

Seznamte se s naším výběrem TOP 10 podcastů zaměřených na lidské zdroje. Ať už jste v oboru HR dlouholetým profesionálem nebo jen hledáte aktuální informace a trendy, tyto podcasty vám nabídnou širokou škálu témat a poznatků. Získejte přehled o tom nejlepším z HR světa. 🎧🌟

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Na služební cestu se většina z nás těší. Můžete si i hezky přivydělat díky cestovním náhradám, neboli dietám. Na co všechno máte nárok? Jaké jsou vaše povinnosti na služební cestě? Kdy můžete služební cestu odmítnout? Zodpovíme v našem článku.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

V tomto článku jsme pro vás připravili přehled TOP 10 magazínů o HR vzdělávání, které zaujímají přední příčky nejen díky své návštěvnosti, ale především díky kvalitnímu obsahu, který skutečně vzdělává a inspiruje. Pojďte s námi objevit ty nejlepší zdroje informací v oblasti HR! 😉

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Zaměstnávání osob se zdravotním postižením je důležité nejen pro sociální společnost, ale i pro vaši firmu. Ukážeme vám i jiné než jen finanční výhody. Pokud nemůžete osoby se zdravotním postižením zaměstnávat, představíme vám možnosti, jaké máte, abyste nemuseli odvádět částky do státního rozpočtu. Ukážeme vám, jaké jsou klíčové výhody zaměstnávání lidí s postižením. Abyste měli všechny informace, připojíme i nejčastější chyby zaměstnavatelů při zaměstnávání postižených, a rady, jak se těmto chybám vyhnout.

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Všichni jsme o diskriminaci slyšeli. Pojďme si vysvětlit, co to diskriminace je, jaké nejčastější typy diskriminace existují. Ukážeme si konkrétní příklady. Vysvětlíme si tři kroky, kterými se můžete proti diskriminaci bránit. A na závěr si řekneme, co diskriminace není.

Hledáte práci v zahraničí? Zodpovíme vaše otázky

Práce v zahraničí je velkou výzvou, s námi vše zvládnete hladce. Rozhodli jste se odjet do zahraničí na zkušenou - získat zahraniční pracovní zkušenost, která v životopise bude moc dobře vypadat, zlepšit své jazykové znalosti, rozvíjet své schopnosti, poznat nová místa a nové přátele, porozumět nové kultuře? Ať je již vaše motivace jakákoliv, nepřehlédněte nabídky práce, které pro vás v zahraničí máme. Aby vše proběhlo hladce, přinášíme vám odpovědi na vaše otázky, jak si najít práci v zahraničí, a to i bez znalosti jazyka, jak najít práci v zahraničí s ubytováním, jak najít práci v zahraničí pro páry a mnohem více. Nabídka práce v zahraničí je pro vás připravena na našich stránkách.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Často se stává, že potřebujete svůj pracovní poměr ukončit dříve a nemůžete ve stávajícím zaměstnání čekat na klasickou dvouměsíční výpovědní lhůtu. V dalším díle našeho miniseriálu o skončení pracovního poměru se zaměříme na tyto situace, tedy na ukončení pracovního poměru dohodou.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

AJ akce bankovní benefit bonus bonusy Bor činnost dárky den důchod ekonom evidence firma hledám HR Chodov IT kandidát komunikace management Meziříčí Most mzda náplň práce nemoc Office pec pečlivost penzijní připojištění pojištění pojišťovny pozice práce praxe připojištění příspěvek samostatnost specialist společnost společnosti spolupráce stabilní stravování Tábor teambuilding účetní úřad uživatelská znalost vzdělání zákoník zaměstnanců zaměstnávání zdravotní znalost cafeterie dovolené kov list mzdová mzdové náplň nemocenský obor oddělení penzijní personální PR profi program příjemný report roční rok správy tým uživatel