Hledáme lidem práci Manpower

Svářeč CO 2- 2 směny - Mzda od 29 000 Kč

Lokalita Kaplice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do dobře zavedené společnosti, která je světovým lídrem ve výrobě vstřikovacích strojů a jejich automatizace, hledáme nového kolegu na pozci svářeč CO2

Co společnosti vyrábí? Produkty, s nimiž se setkáváte v každodenním životě: zubní kartáčky, chytré telefony, hračky, obaly potravin, komponenty pro automobilový průmysl a spoustu dalšího.

Chcete doplnit náš tým?

V tom případě nám určitě dejte o sobě vědě

Popis pozice:

  • obsluha svařovacího robota
  • příprava a svařování ocelových ploch

Profil kandidáta:

  • platné svářecí zkoušky CO 2
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • orientace v technické dokumentaci

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • hodinova mzda 140 Kč - 200 Kč (dle zkušeností )
  • 3300 Kč osobní ohodnocení
  • 13. a 14 plat
  • 1x ročně Flexi Pass
  • Odměny za věrnost společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Dotované stravování
  • Prémie za hospodářský výsledek firmy
  • Odměny za 100% docházku bez absencí
  • Dary při životních výročích
  • Příspěvky na kulturní a sportovní akce
  • Příspěvek na pracovní oděv
  • Očkování proti chřipce (v zimních měsících)

  • Homole
  • STAVOKLIMA s.r.o.
  • 35 000 – 51 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
včerejší
  • Homole
  • 45 000 – 55 000 Kč
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
Zveřejněno: 15. dubna
  • Litvínovice
  • Derpal Logistic s.r.o.
  • 27 000 – 34 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
    Benefity:
  • Zálohy ze mzdy
  • Parkoviště
Zveřejněno: 17. dubna
  • Slaný
  • HP-ROYAL GROUP s.r.o.
  • 26 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 2. září
  • Štíty
  • Josef Žerníček
  • 20 000 – 25 000 Kč
Zveřejněno: 25. července
  • Zbůch
  • Dolejš OK s.r.o.
  • 16 200 – 20 000 Kč
Zveřejněno: 8. dubna
  • Štíty
  • UFind s.r.o.
  • od 17 200 Kč
Zveřejněno: 9. července
  • Jilem, Jindřichův Hradec
  • Agroenergo MD, s.r.o.
  • 25 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 5. listopadu

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Kaufland Česká republika v.o.s., Grafton Recruitment s.r.o., Schwan Cosmetics CR, s.r.o., Pekárna Srnín s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., SILHOUETTE Czechia s.r.o., STAVOKLIMA s.r.o., Derpal Logistic s.r.o., Manuvia České Budějovice, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., ProfesKontakt, s.r.o., Česká pošta, s.p., MK správní společnost s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Pekař / Pekařka, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Údržbář / Údržbářka, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Svářečský inženýr / inženýrka, Kontrolor / Kontrolorka, Nástrojář / Nástrojářka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technolog / technoložka výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Cukrář / Cukrářka, Potravinářský dělník / dělnice, Potravinářský technolog / technoložka, Řezník a uzenář / Řeznice a uzenářka, Elektronik / Elektronička

Český Krumlov, Trhové Sviny, Nové Hrady, okres České Budějovice, Homole, Litvínovice, České Budějovice, Třeboň

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Zjistíte, v jakých případech má zaměstnavatel povinnost podat daňové přiznání za zaměstnance a kdy naopak si daňové přiznání musí zaměstnanec podat sám.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Jakékoliv ukončení pracovní poměru není snadné, proto jsme pro vás připravili detailní vysvětlení kdy a jakým způsobem můžete ukončit svou dohodu o provedení práce. Až si vyberete způsob ukončení dohody o provedení práce, budete mít k dispozici vzor ukončení dohody o provedení práce, a to zdarma a v editovatelné podobě s nápovědami, co a kam vyplnit.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Teambuilding - co to je, jak jej připravit? Dáme vám tipy na teambuilding, jednotlivé aktivity, i ty netradiční. Účastníte se teambuildingu? Poradíme vám, na co si dát pozor. Není to jen o zábavě.

Buďte nejpřipravenějším kandidátem na pohovoru!

Pojďme se připravit na pracovní pohovor. Po přečtení tohoto článku budete znát odpovědi na všechny své otázky - jak se připravit na pracovní pohovor, jaké zvolit oblečení, jak dlouho pracovní pohovor trvá.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Ideální práce při rodičovské dovolené

Zjistěte, jaký můžete mít přivýdělek na rodičovské dovolené, aniž byste ztratili nárok na rodičovský příspěvek. Pomůžeme vám rozhodnout se, jestli je lepší dohoda nebo OSVČ. O rodičovský příspěvek při zaměstnání nemůžete přijít, pokud splníte zákonem stanovené podmínky.

Jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele

Poradíme vám, jak podat insolvenční návrh na zaměstnavatele, který vám například nevyplácí vaši mzdu nebo odstupné. Máte dvě možnosti, jak své peníze získat zpět. V článku najdete i vzor insolvenčního návrhu.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Dali jste si práci s vytvořením životopisu, průvodního a motivačního dopisu, vybrali jste tu správnou pracovní nabídku. Teď to nezkazit posledním krokem. Poradíme, jak připravit odpověď na inzerát na práci, jak odepsat na pracovní inzerát a na co si dát pozor.

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

akce auto automobil den hledám hodnocení HR IT kandidát měsíc mobil mzda náplň práce nové oděv odměny ohodnocení plat pojištění pozice práce pracovní praxe příspěvek směny společnost společnosti sport stravování svařování telefon zubní životní pojištění automat automatizace automobilový průmysl bota dar dary dokument dovolené firmy kov kulturní náplň obsluha osobní PC penzijní PR prémie profi průmysl případ příprava příspěvky robot stroj technické tým výsledek zkoušky zkušenost životní