Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí směny

Lokalita Fryčovice
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do distribučního centra potravinářské společnosti hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici VEDOUCÍ SMĚNY. Pokud máte zkušenost s vedením pracovního týmu, neváhejte nám zaslat Váš životopis.

Popis pozice:

- vedení svěřeného týmu ve výrobě
- řešení docházky
- organizace práce
- zodpovědnost za plnění výrobního plánu a dodržování norem
- kontrola dodržování kvality

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání (výhodou potravinářsko-technologický směr)
- znalost systému kvality: HACCP, ISO 90001, IFS výhodou
- ochota pracovat ve 2směnném provozu
- zkušenost s vedením pracovníků

Nabízíme:

- práci ve stabilní české společnosti
- zaškolení na pozici
- závodní stravování
- zaměstnanecké slevy na produkty

  • Choceň
  • Vedoucí Směny
  • 22 000 – 24 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 10. října
  • Brno
  • Delirest Services s.r.o.
Zveřejněno: 2. října
  • Pardubice
  • Vedoucí směny
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 15. října
  • Pardubice
  • 20 000 – 26 000 Kč
Zveřejněno: 4. května
  • Moravany, Pardubice
  • Pavlína Zavřelová
  • 35 000 – 42 000 Kč
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 27. května
  • Brno
  • Šebková Ester
Zveřejněno: 5. listopadu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Nový Jičín, Valašské Meziříčí

Vše, co musíte znát o sick day

Řekneme si vše o sick day, co to je, kdo určuje podmínky pro čerpání dne na zotavenou, jak je sick day proplácený.

Pracovní smlouva na dobu určitou i neurčitou, její obsah a vzor

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

Znáte svá práva? Minimální mzda v ČR

Minimální mzda je minimální výše odměny za odvedenou práci v pracovněprávním vztahu. Mzda nesmí být nižší než minimální mzda. Zjistěte, jaká je aktuální minimální mzda, jaká je minimální mzda hodinová a minimální mzda měsíční. Pro srovnání vám ukážeme i minimální mzdu z roku 2003.

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Rekvalifikační kurzy od úřadu práce

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

den dodržování hledám ISO IT kandidát kvality náplň práce nové odpovědnost plán plnění pozice práce pracovní pracovník směny společnost společnosti stabilní stravování školení vedení vedoucí vzdělání zaměstnanec znalost životopis centra české kontrola náplň organizace potravinář PR profi řešení systém technolog tým výrobní zaměstnanecké závod zkušenost