Operátor (ka) - svozy zdarma, mzda 25.300, Benešov

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Benešov
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme vhodné kandidáty na pozici: Operátor(ka) výroby / montážní pracovník

Náplň práce:

  • montáž drobné autoelektroniky
  • fyzicky nenáročná práce v moderním, čistém a nehlučném prostřed
  • 3 směnný provoz (po – pá, 37,5 hodin / týden)
  • VHODNÉ I PRO OSOBY BEZ PRAXE
  • zajištěny zdarma svozy z Vlašimi, Votic a Týnce nad Sázavou

Požadujeme:

  • dobrý zrak podmínkou (brýle nejsou překážkou)
  • manuální zručnost, pečlivost (práce s malými součástkami)

Nabízíme:

  • měsíčné mzda až 25.300 bez přesčasů
  • příplatek za případné přesčasy dle zákoníku práce
  • nadstandardní příplatky v případě práce o víkendu nad rámec zákoníku práce
  • výkonostní prémie a bonusy
  • dotované závodní stravování
  • 25 dnů dovolené
  • benefity na sport a kulturu

NÁSTUP: ihned nebo dohodou

Místo výkonu práce: Benešov