Montážní dělník 30 - 38 tis Kč/měsíc včetně UBYTOVÁNÍ

Smluvní vztah pracovní smlouva
Lokalita Dobříš
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Základní
Mzda 30.000 – 38.000 Kč

Pro našeho významného zákazníka výroby stavebních strojů hledáme zaměstnance na pozici:

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / OPERÁTOR VÝROBY

Svozy do zaměstnání na všechny směny zajištěny ZDARMA přímo před výrobu z lokalit: Praha-Modřany (cca 50 minut), Praha – Smíchovské nádraží cca 30 minut -Sedlčany (cca 45 minut), Příbram, Dubeneč, Obořiště, Mníšek p. B., Nová Ves, Voznice, Hořovice, Jince, Nový Knín, Stará Huť)

Náplň práce:

  • montáž malých bagrů a nakladačů
  • jedná se o jednoduché manuální práce na lince
  • práce v 3 směnném provozu (ranní, odpolední, noční) 7,75 hodin / 5 dní týdnu,

Nabízíme:

  • PRŮMĚRNÝ VÝDĚLEK 30.000 – 38.000 KČ / MĚSÍC VČETNĚ UBYTOVÁNÍ
  • příplatek za odpolední směnu ve výši 6 Kč/hod
  • příplatek za noční směnu ve výši 20% z průměrné mzdy
  • další prémie a motivační bonusy dle kvality práce a výkonu
  • nadstandardní dovolenou 25 dnů
  • MOŽNOST ZAJIŠTĚNÍ UBYTOVÁNÍ
  • ZAJIŠTĚNÁ DOPRAVA DO PRÁCE
  • dotované závodní stravování nebo STRAVENKY ve výši 70,– Kč
  • zajištěný pitný režim v celém závodu
  • práce je v moderním a čistém prostředí
  • možnost zajištění jeřábnických a vazačských zkoušek
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání
  • vstřícný osobní přístup ke každému našemu zaměstnanci

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • dochvilnost, spolehlivost