Hledáme lidem práci Manpower

Inženýr zákaznické kvality pro automotive společnost

Lokalita Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

  • Komunikace se zákazníkem a řešení zákaznických požadavků.
  • Řešení 0km reklamací, analýzy procesů.
  • Vedení a řízení 8D týmu a příprava zprávy 8D k zákazníkovi.
  • Interní audity.
  • Vedení a aktualizování FMEA.
  • Odpovědnost za pravidelnou komunikaci se zákazníkem dle jeho požadavků a potřeb, komunikace problémů dovnitř společnosti.
  • Řešení aktuálních problémů se zákazníkem.
  • Zpracování hodnocení kvality u zákazníků.

Profil kandidáta:

  • Angličtina na pokročilé úrovni, protože budete komunikovat se zákazníky.
  • Zkušenost z obdobné pozice (nemusí být automotive, ale je nutná znalost 8D a FMEA).
  • Orientace v technickém výkrese.

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Cafeteria systém.
  • Roční prémie.
  • Týden dovolená navíc.
  • Příspěvek na penzijní připojištění.
  • Dotované závodní stravování.
Pokud Vás pozice zaujala, pošlete mi prosím svůj životopis. V případě dotazů jsem Vám k dispozici. Všechny Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné.

  • Vsetín
  • Kayaku Safety Systems Europe a.s.
  • 140 – 150 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Loket, Benešov
  • STEJKR, spol. s r.o.
  • 20 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 22. září
  • Boskovice
  • Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna…
  • 25 000 – 50 000 Kč
  • Blansko
  • GMW-měřicí technika,s.r.o.
  • od 30 000 Kč
  • Boskovice
  • 25 000 – 42 500 Kč
  • Boskovice
  • Petr Frőmel
  • 18 000 – 20 000 Kč
  • Letovice
  • Tylex Letovice, akciová společnost
  • 27 000 – 29 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Klecany, Praha, Mělník, Kralupy nad Vltavou, Mnichovice, okres Praha-východ, Mladá Boleslav, Poděbrady, Kladno, Uhlířské Janovice, Benešov, Beroun

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Vše, co potřebujete vědět o cestovních náhradách

Osobní ohodnocení pro zaměstnance státu

Osobní ohodnocení zaměstnance státní správy je zajímavou součástí mzdy. Zákoník práce jasně stanovuje podmínky, za kterých se osobní ohodnocení státnímu zaměstnanci uzná a v jaké výši. Může dosahovat až 100 %! Ve většině našich článků se věnujeme zaměstnancům soukromého sektoru, kteří pobírají mzdu. Často diskutovaným tématem je osobní ohodnocení zaměstnance a jeho nárok na něj. Podle zákona, respektive podle zákoníku práce, na osobní ohodnocení vzniká nárok jen určitým skupinám zaměstnanců státní správy, pobírajících plat, kteří splní zákonem stanovené podmínky.

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Prodloužení, nemoc či dovolená ve zkušební době? Poradíme, jak na to

Vše, co potřebujete vědět o zkušební době. Co je to zkušební doba, je zkušební doba povinná, jak dlouhá je zkušební doba, může být zkušební doba prodloužena? Co zkušební doba a nemoc, zkušební doba a dovolená, nebo co když otěhotníte? Včetně vzoru výpovědi pro zaměstnance.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

aktuální angličtina audit audity auto den doba dovolená flexibilní hodnocení interní inženýr IT kandidát komunikace kvality náplň práce odpovědnost penzijní připojištění pojištění pozice práce pracovní pracovní doba připojištění příspěvek reklama řízení společnost společnosti stravování týden vedení znalost životopis analýzy interní audit kov materiál náplň navíc penzijní PR prémie problém proces procesů profi případ příprava roční řešení slané systém technické tým zákazník závod zkušenost