Operátor/ka montáže - jednoduchá práce ve výrobě!

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Modřice
Firma SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 23.000 – 25.000 Kč

SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Do nové výrobní haly hledáme kolegy na 3 směny, případně do nepřetržitého provozu. Nabídneme vám stabilní dlouhodobé zaměstnání, v případě 3 směn volné víkendy a skvělý kolektiv! Pokud máte zájem o prohlídku haly ještě přes nástupem, neváhejte nás kontaktovat.

Náplň práce:

  • jednoduchá montáž a kompletace výrobků
  • činnosti dle návodů
  • kontrola kvality

Vše se lehce naučíte, školení máme na vysoké úrovni!

Požadavky:

  • nevadí Vám pracovat na 3 směny
  • pečlivost

Hledáme jak zaměstnance s praxí ve výrobě, tak i pracovníky bez praxe! Vše Vás naučíme a k dispozici Vám bude po celou dobu školitel.

Výhody:

  • mzda až 25.000 Kč + pololetní bonusy
  • 5 dní dovolené navíc
  • moderní, příjemné a čisté prostředí
  • doprava z centra Brna zdarma přímo před společnost
  • obědy/večeře za 26 Kč, káva zdarma
  • stravenkový paušál

⭕ Údržbář - Brno

Nutně vás hledají
  • Brno
  • ProfesKontakt, s.r.o.
  • 45 000 – 60 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Pružná pracovní doba
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Brno
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 30 820 – 42 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Lékařská péče
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 25. března
  • Brno
  • Skanska a.s.
    Benefity:
  • Sickdays
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké akcie
  • Kafetérie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
Zveřejněno: 22. března
  • Brno
    Benefity:
  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Kafetérie
  • Kyjov, Hodonín
  • Ing. Blanka Orlová MBA
  • 25 000 – 33 000 Kč
Zveřejněno: 20. října

BBG-BENDA, s.r.o., Stannah Stairlifts Limited, organizační složka, ProfesKontakt, s.r.o., CHLÁDEK požární servis s.r.o., IFE-CR,a.s., AC Jobs, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., M - SILNICE a.s., Jobs Contact Personal, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Skanska a.s., ESOX, spol. s r.o., Jiří Geisler, OBB stavební materiály, spol. s r.o., AUTO POKORNÝ, s.r.o., RANOB s.r.o., Schenk - sportovní povrchy, spol. s r.o., Větrník, s.r.o., Hellmann Worldwide Logistics CEP s. r. o., Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., Brand Promotion CZ, s.r.o., Advateq s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Human-Res s.r.o., A B H Design, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., M.B.KERAMIKA spol. s r.o., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., TASY s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., GRANDEZZA HOTELS s.r.o., FK system - povrchové úpravy, s.r.o., Horavia s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., AMNproTrade s.r.o., PROTEOR CZ s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., H&B Group s.r.o., OLMAN SERVICE s.r.o., IMPACT INDUSTRY BRNO, a.s., SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., UNIPROX, spol. s r.o., Domov pro seniory Kociánka,příspěvková organizace, Personal fabric - agentura práce, a.s., OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dopravce / Dopravkyně, Koordinátor / Koordinátorka, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Závozník / Závoznice, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Umělecká výroba, Zámečník / Zámečnice, Klempíř / Klempířka, Lakýrník / Lakýrnice, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Projektant / Projektantka, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Svářeč / Svářečka, Vedoucí týmu / Team leader, Výrobní ředitel / ředitelka (CTO), Automechanik / Automechanička, Karosář / Karosářka, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Technik / technička výroby, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Pomocný pracovník / pracovnice v polygrafii, Polygrafický technik / technička, Tiskař / Tiskařka, Operátor / operátorka chemické výroby, Opravář / Opravářka, Vedoucí servisu, Specialista / specialistka kvality, Metrolog, Technik / technička automatizace

Brno, Slavkov u Brna, Modřice, Rajhradice, Otmarov, Střelice, okres Brno-venkov, Šlapanice, okres Brno-venkov, Újezd u Brna

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Přehled otázek a odpovědí na pracovním pohovoru

Diskriminace na pracovišti - příklady a jak se bránit

Vše o stažení výpovědi ze strany zaměstnance

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Kdo podává daňové přiznání za zaměstnance

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

bonus bonusy činnost hledám IT kvality mzda náplň práce návod nové operátor paušál pečlivost požadavky práce pracovní pracovník praxe prostředí směny společnost stabilní stravenkový paušál školení víkend výhody vysoké zaměstnání zdarma centra činnosti dar doprava dovolené kolektiv kontakt kontrola kov náplň navíc oprava PR příjemné případ výrobní zájem