- 3 840 – 4 160 €
- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro absolventy
Plat: 2350 eur čistého za 168 hodin měsíčně
Místo výkonu práce: 06679 Hohenmölsen
(Nabídka je s ubytováním)
Požadavky: německý jazyk – základní komunikativní úroveň, praxe v oboru min. 2 roky.
Popis práce:
**Zaměstnanecké výhody:
Poznámka:
Přihlášky budou posuzovány pouze s přiloženým životopisem a jazykovými znalostmi. Důležité informace – nezaměstnáváme pracovníky na volné noze. Počet míst – více než 5.
O nás:
Humanus Personalservice GmbH je německá pracovní agentura s více než 480 zaměstnanci. V nabídkách práce jsme zastoupeni po celém Německu. Zaměřujeme se především na řemeslnou výrobu. (Nejčastěji u nás obsazované profese: elektrikář, svářeč, instalatér, montér, zámečník, podlahář, operátor CNC, pomocník ve výrobě, truhlář atd.) Neváhejte se na nás obrátit s konkrétním požadavkem. Naše prodejní oddělení pro vás najde a nabídne tu správnou práci. Stačí nám zavolat, upřesnit svou představu (místo výkonu práce, plat, ubytování atd.) a my vám najdeme práci podle vašich představ. Slovenská kontaktní osoba: Timotej Zazrivy Zobrazit tel. číslo nebo e-mail: e-mail přes

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.