Operátor/ka výroby s nástupním bonusem | nástup do kmene

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Zadavatel Manuvia Ostrava (Manuvia DreamJob s.r.o.)
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Strojírenství a automobilový průmysl, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 33.000 – 46.000 Kč

Manuvia DreamJob s.r.o.

Pro firmu Brembo v Ostravě Hrabové hledáme operátor/ky výroby brzdových systémů. Zkušenosti ve výrobě vítáme, ale nejsou podmínkou. Vše vás naučíme!

Nabízíme:

  • nástup do kmene společnosti
  • nástupní bonus 20.000 Kč
  • docházkový bonus 2.500 Kč
  • výkonnostní bonus 10,8 % základu mzdy
  • příspěvek na dopravu až 2.500 Kč
  • dotované stravování: porce za 36 Kč
  • 25 dní dovolené

Co budete dělat:

  • nabízíme množství pozic
    • obsluha licích strojů
    • broušení odlitků a jejich kontrola
    • montáž brzdových systémů
  • práce je v nepřetržitém provoze (8h i 12h směny) podle směnového kalendáře

Co byste měli mít:

  • manuální zručnost
  • ochotu práce na směny
  • zkušenost ve výrobě výhodou, ne podmínkou

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst Kariérní růst
  • Příspěvek na stravování Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dopravu Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na mobilní tarif Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování Závodní stravování
  • Parkoviště Parkoviště

Obrábeč Kovů

Nutně vás hledají
  • Bohumín
  • Jan Hefner
  • 35 000 – 55 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 26. dubna
  • Ostrava
  • Idemia Czech s.r.o.
    Benefity:
  • Firemní akce
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
Zveřejněno: 25. dubna
  • Mirkovice
  • VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba
  • od 25 000 Kč
  • Vhodné pro cizince
Zveřejněno: 7. října

Comac jobs s.r.o., Jan Hefner, WITKOWITZ ENVI a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, ManpowerGroup s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., CZ LOKO, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Etimos Human s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Idemia Czech s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., LKQ CZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Manuvia Ostrava, Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Tavič / Tavička, Údržbář / Údržbářka, Výrobce / výrobkyně forem, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrospecialista / Elektrospecialistka, Elektrikář / Elektrikářka, Inženýr / inženýrka telekomunikací, Technik / technička telekomunikací, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Specialista / specialistka kvality, Inženýr / inženýrka kvality, Technik / technička automatizace

Ostrava, Bohumín

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Zapněte si kameru, začíná online pohovor

V čem jsou hlavní rozdíly mezi osobním a online pohovorem, na co všechno se musíte dopředu připravit. Povíme si i o nejčastějších chybách, kterých byste se měli vyvarovat. Svá specifika má i čistě telefonický pohovor, bez videa, o kterých vám také řekneme, abyste byli připraveni na vše.

Jak napsat průvodní dopis? Prohlédněte si vzor

Rekvalifikační kurzy v kostce

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

bonus hledám HR IT mzdy nové operátor práce příspěvek směny SOU společnost společnosti stravování výkon zkušenosti Zruč dovolené kontrola kov obsluha PR stroj systém výkonnost výroby zkušenost