Volné místo ve firmě Randstad HR Solutions s.r.o.

Operátor(ka) výroby, 24 000 Kč, víkendy volné, Karviná

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Práce vhodná také pro absolventy
Lokalita Ostrava
Firma Randstad HR Solutions s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Zdravotnictví, farmacie a sociální služby, Průmyslová a chemická výroba, Dělník / Dělnice, Operátor / operátorka výroby
Min. vzdělání Základní
Jazyk. znalosti Český jazyk (Pokročilý B2)
Hrubá mzda 21.410 – 24.000 Kč

O nás

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte pohodovou práci? V příjemném kolektivu a čistém prostředí? Staňte se součástí týmu, který se podílí na výrobě zdravotnických potřeb. Nástupní mzda 24 550 Kč. Víkendy volné.

Náplň práce:

Zakládání hotových produktů do balíčku, jejich kompletace, zabalení a stohování na paletu.

Co od Vás očekáváme:

  • praxi ve výrobě
  • pečlivost a samostatnost
  • balení hotových produktů, kompletace, stohování na paletu
  • znalost práce s PC (základní)
  • časovou flexibilitu - práce ve 3-směnném provozu (víkendy volné)
  • práce ve stoje

Co Vám můžeme nabídnout:

  • stabilní zaměstnání na HPP
  • základní hrubá mzda 21 410 Kč
  • příplatky cca 1 400 Kč
  • po roce kvalifikační příplatek a navýšení mzdy a bonusu
  • prémie až 10 % (až 2 000 Kč/měsíc)
  • docházkový bonus od 500 Kč
  • příspěvek na stravování (obědy cca za 20 Kč)
  • 25 dní dovolené
  • kvalitní zaškolení ihned první den + práci se zkušenými kolegy v prvních dnech

Benefity

  • Dovolená navíc Dovolená navíc
  • Závodní stravování Závodní stravování

  • Ostrava
  • Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková…
  • 35 000 – 48 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
Zveřejněno: 23. dubna
Nutně vás hledají

Comac jobs s.r.o., WITKOWITZ ENVI a.s., Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace, RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., CRI ameba.eu, s.r.o., SH Job Partners s.r.o., Manuvia Ostrava, Manuvia, a. s., organizační složka, Skanska a.s., Personal fabric - agentura práce, a.s., Advantage Consulting, s.r.o., Etimos Human s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., O.K. solution, s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., ARTEMIS agency s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Trenkwalder a.s., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Markmont, s.r.o., Pragolematik s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Mechanik / Mechanička, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Dělník / Dělnice, Obsluha strojů, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Svářeč / Svářečka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Konstruktér / Konstruktérka, Montážník / Montážnice, Nástrojář / Nástrojářka, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Pracovník / pracovnice v pneuservisu, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Kontrolor / Kontrolorka, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Technik / technička výroby, Servisní technik / technička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Operátor / operátorka tiskařských strojů, Výzkum a vývoj, Elektrikář / Elektrikářka, Specialista / specialistka kvality, Praktická sestra, Všeobecná sestra, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Ostrava, Celá ČR

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Na co máte nárok při pracovním úrazu

Nahlásili jste pracovní úraz, zaměstnavatel potvrdil, že se o pracovní úraz jedná, s lékařem jste vyplnili potřebné dokumenty pro pojišťovnu. Víte, na co všechno máte nárok? Kdy zaměstnavatel nemusí odškodné vyplatit, nebo vyplatí jen část?

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Žádost o prodloužení rodičovské dovolené + vzor

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

bonus den HR hrubá hrubá mzda IT Karviná měsíc Most mzda mzdy náplň práce operátor pečlivost plat práce prostředí příplatek příplatky příspěvek samostatnost SOU stabilní stravování školení víkend zaměstnání znalost díl dovolené kolektiv kov kvalitní náplň PC PR prémie první den příjemné součást tým výroby výše