Práce: Řidič VZV + ubytování zdarma

lokalita: Celá ČR zadavatel: PRO PERSONA s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme zaměstnance na pracovní pozici: řidič VZV do stabilní a perspektivní společnosti s velkým potenciálem.

Místo výkonu práce: Valašské Meziřičí (Zlínsky kraj, okres Vsetín).

Druh pracovního poměru: HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR.
Nabízený plat: dohodou

Náplň práce:

  • odvoz železných betonových beden,
  • manipulace s VZV.

Požadujeme:

  • platný průkaz w1,
  • praxe v řízení VZV.

Nabízíme:

  • Ubytování ZDARMA,
  • Možnost týdenních záloh (1000 Kč / týden),
  • Dlouhodobá a stabilní práce.

V případě zájmu mě neváhejte konaktovat: e-mail přes odpovědní formulář nebo 733 221 086.

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Celá ČR

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Délka prac. poměru

na dobu neurčitou
od 6. 10. 2016

Typ úvazku

Plný úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.