Volné místo ve firmě Globus ČR, v.o.s.

Mzdová/finanční účetní (Plzeň)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Plzeň
Firma Globus ČR, v.o.s.
Kategorie Bankovnictví, finance a pojišťovnictví, Lidské zdroje a personální management
Min. vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Délka prac. poměru na dobu neurčitou

O nás

Globus ČR, v.o.s.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Zakládáme na poctivosti a férovosti, proto u nás zákazníci najdou kvalitní výrobky i služby. A totéž platí pro naše zaměstnance.

Co od Vás očekáváme:

PRACUJTE TAM, KDE si vážíme samostatnosti při práci a rozhodování.

Jsme Globus, rodinná firma založená už v roce 1828. Jsme hrdí na to, co děláme. Zákazníkům nabízíme kvalitní zboží a vstřícnou obsluhu. Svým zaměstnancům jistotu a budoucnost. Vytváříme takové prostředí, aby se u nás dobře nakupovalo i pracovalo.

Co Vás čeká

Zpracování mezd pro cca 100 – 150 zaměstnanců v systému SAP, kontrola a zpracovávání docházky v systému ANET, vyřizování pracovně právních záležitostí spojených se vznikem, změnami a ukončením pracovního poměru. Vedení pokladny a evidence majetku. Rozdělování faktur. Zpracování podkladů pro povinná hlášení.
Inventury spotřeby materiálu či dárkových poukázek.

Na starosti budete mít plnění všech záležitostí v oblasti sociálního zabezpečení, nemocenského a zdravotního pojištění, zajištění činností a dokumentace při pracovních úrazech. Budete zpracovávat roční zúčtování daní, evidenční listy důchodového pojištění, exekuce/insolvence.

Co čekáme my

Alespoň 5-ti letou praxi a zkušenost se zúčtováním alespoň 250 zaměstnanců. Podmínkou pro nás je orientace ve mzdové a pracovně právní problematice. Pečlivost, samostatnost a spolehlivost jsou pro nás vlastnosti, které u našich zaměstnanců vyhledáváme a bez kterých se u nás pracuje jen těžko. Oceníme Vaši loajalitu, komunikační a organizační schopnosti.

Férová mzda a řada dalších výhod

  • smlouva na dobu neurčitou
  • mzda, vždy 11. den v měsíci
  • před Vánoci 13. mzda
  • po 3 letech 25 dní dovolené
  • stravenky
  • celoroční 10% zaměstnanecká sleva
  • zvýhodněné volání i pro členy rodiny

Fajn, že jste dočetli až sem. Teď už nám stačí zaslat nám svůj životopis.

  • Plzeň
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
  • 70 000 – 90 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Plzeň
  • NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro…
  • 40 000 – 80 000 Kč
    Benefity:
  • Práce z domova
Zveřejněno: 22. března
  • Plzeň
  • Partners Financial Services, a.s.
  • 30 000 – 50 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Zveřejněno: 21. března
  • Plzeň
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Vizovice
  • Operátor u lisu
  • 17 000 – 22 000 Kč
Zveřejněno: 10. prosince

EVROPA realitní kancelář, Česká spořitelna, a.s., Triangle Recruitment CZ s.r.o., ČSOB Stavební spořitelna, a.s., Trenkwalder a.s., Grafton Recruitment s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Coweo Technologies s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, Partners Financial Services, a.s., Česká pošta, s.p., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Chytrá organizace s.r.o., REDIMAX spol. s r.o., Pavel Munduch, GTH catering a.s., VYSSPA Sports Technology s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Back office pracovník / pracovnice, Fakturant / Fakturantka, Pracovník / pracovnice poštovního provozu, Bankovní pracovník / pracovnice, Bankovní specialista / specialistka, Finanční manažer / manažerka, Finanční poradce / poradkyně, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Finanční kontroling, Odborný asistent / asistentka, Osobní bankéř / bankéřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Účetní, Úvěrový specialista / specialistka, Konzultant / konzultantka IT, HR manager, Tester, Obchodní asistent / asistentka, Referent / Referentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, HR specialista / specialistka, Personalista / Personalistka, Náborář / Náborářka, Trenér / Trenérka, Školitel / Školitelka, Ošetřovatel / Ošetřovatelka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Výkonný ředitel / ředitelka, Učitel, Pedagog / Učitelka, Pedagožka, Vychovatel / Vychovatelka, Operátor / operátorka výroby, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Veterinární lékař / lékařka, Obchodní zástupce / zástupkyně, Obsluha strojů, Finanční specialista / specialistka, Pracovník / pracovnice v sociálních službách

Celá ČR, Plzeň

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Poradíme vám, jak odpovědět na pracovní inzerát

Novinářské syndikáty a asociace - na koho se obrátit při sdílení pracovních témat

Jak požádat zaměstnavatele o studijní volno

Víte, že nárok na studijní volno ze zákona nemáte? Zákoník práce studijní volno nezaručuje. Vždy musíte mít souhlas svého zaměstnavatele. Zjistěte, jak správně zaměstnavatele požádat o studijní volno. Přidáme i tipy, jak postupovat, když chcete studovat obor, který není v souladu s oborem vašeho zaměstnavatele.

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Top 20 ATS systémů, které hýbou HR

Systémů pro podporu náborů, takzvaných ATS (anglická zkratka “Applicant Tracking System”), či jim podobných, najdete na současném trhu nepřeberné množství. Všechny tyto softwary spojuje společný cíl - vylepšit administrativní a náborové procesy ve firmách tak, aby byly rychlé, efektivní a ušetřily personalistům čas. Jak vybrat ten, který bude nejvíce vyhovovat požadavkům vaší firmy vám v tomto článku sice neporadíme, ale najdete v něm praktický přehled nejznámějších náborových aplikací či softwarů, který aktuálně trh nabízí.

Velký přehled o ošetřování člena rodiny - OČR

Poznáte signály, že je čas na změnu zaměstnání? Poradíme, jak práci změnit

Občas nás v práci něco naštve, ale co když nás něco nebo někdo v práci štve pořád? Ukážeme si hlavní signály, kdy je vhodný čas změnit práci. Jak na změnu, a co musíte pro změnu zaměstnání udělat.

AJ budoucnost činnost den dokumentace důchod EU evidence evidence majetku firma HR Chodov IT listy měsíc Most mzda na dobu neurčitou náplň práce nemoc pečlivost plnění Plzeň pojištění práce pracovní prostředí samostatnost smlouva SOU stravenky účetní ukončení úraz vedení zaměstnanců zaměstnanec zdravotní životopis člen dny dokument dovolené finanční komunikační kontrola kov kvalitní list materiál mzdová mzdové na dobu náplň nemocenské oblast oblasti organizační schopnost organizační schopnosti pečení poměr PR právní roční schopnost schopnosti sociální systém v roce zákazník zaměstnanecká zkušenost změna