Práce: Prodejce stylových motorek a obchodní zástupce - mzda až 60 000 Kč + bonusy!

lokalita: Praha zadavatel: ManpowerGroup s.r.o. Odpovědět na inzerát

Jste fanda motorek? Sníte o práci, kde budete prodávat nadupané a moderní motorky? Tak hledáme právě VÁS!

Popis pozice:

  • Prodej motocyklů, náhradních dílů a příslušenství
  • Propagace značky na trhu
  • Tvorba obchodní sítě a získávání nových klientů v oblasti auto-moto

Profil kandidáta:

  • Znalosti ze světa motorek
  • Zkušenosti s prodejem náhradních dílů, příslušenství pro motorky nebo podobného sortimentu nutností!
  • Energický a motivovaný přístup
  • Angličtina plynně + čeština nebo slovenština plynně; italština výhodou

Nabízíme:

  • Možnost kariérního postupu – začnete spravovat region Prahy a okolí a později se můžete rozvíjet a řídit prodeje po celé České republice a Slovensku
  • Pracovní úvazek dle vašich představ – HPP / zkrácený / externě
  • Kanceláře v centru Prahy – skvělá dostupnost a spoustu možností k navazování obchodních kontaktů
  • Mzda až 60 000 Kč (dle zkušeností) + měsíční bonusy (dle plnění požadavků)

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Lokalita

Praha

Obor

Služby

Typ úvazku

Plný úvazek

Kontaktní osoba

Jan Klenka

Máte zájem o tuto nabídku? Odpovědět na inzerát
Toplist