Hledáme lidem práci Manpower

Šance Pro Absolventy Technických Škol - Graduate Program

Lokalita Dubí
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Skvělá příležitost, jak načerpat zkušenosti a jak pozvolna přejít od školní teorie do praxe. Graduate program vám dává rok a půl na to se adaptovat a naučit se dělat práci pořádně. Pokud jste absolvent technického oboru (strojírenství, elektrotechniky, průmyslového inženýrství nebo podobné vědy) pak zde máme jedinečnou příležitost právě pro Vás. Čeká Vás graduate program, kde spolu s dalšími vybranými absolventy budete 6 měsíců cestovat po Evropě, podíváte se do výrobních závodů. Dalších 12 měsíců již budete působit přímo ve výrobě v České Republice v Dubí, v Bystřici nebo Novém Sedle, kde se zapojíte do dalších programů, tréninků a dalších aktivit.

Profil kandidáta:

Jste absolvent vysoké školy 2018 nebo 2019 technického oboru (strojírenství, elektrotechnika, průmyslové inženýrství, apod)

Hovoříte dobře anglicky a plynule česky

Můžete nastoupit v listopadu 2019 do jednoho výrobních závodů v ČR a odjet v lednu-únoru 2020 na 6ti měsíční cestu po Evropě

Nabízíme:

Zaučení se do oboru sklářství v různých výrobních závodech, podílení se na inovacích a mezinárodních projektech.

Budete u náběhu nových výrobních postupů, budete v mezinárodním týmu, který spolu bude i po skončení programu v úzké spolupráci.

Získáte pracovní návyky a důkladně poznáte výrobní společnost zabývající se sklářstvím.

Plně hrazené ubytování, strava.

Velmi dobré platové ohodnocení a celá řada benefitů (Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení).

Zaměstnanecký poměr na dobu neurčitou.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete životopis v AJ na e-mail přes odpovědní formulář obratem zavolám.

  • Vinohrady, Praha
  • H & K prádelna s.r.o.
  • 100 – 500 Kč / týden
  • Zkrácený úvazek
Zveřejněno: 19. října
  • Holešovice, Praha
  • Etnetera Core a.s.
  • 28 000 – 45 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 20. října
  • Zachrašťany
  • MALINA - VRŠE s.r.o.
  • 13 350 – 18 000 Kč
  • 14 740 – 16 000 Kč

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Teplice, Litvínov, Ústí nad Labem, Most, Děčín, Chomutov, Louny

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

Kde a jak si najít nejlepší brigádu a práci při studiu

První den v práci je náročný. Pomůžeme vám!

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Trainee program – první práce pro absolventy

Kdy vás musí z práce omluvit, a kdy i zaplatit?

Víte, že jsou situace, kdy vás zaměstnavatel musí ze zákona z práce omluvit, aniž byste si čerpali dovolenou? Jsou to tzv. překážky na straně zaměstnance nebo zaměstnavatele. Pojďme se podívat, kdy máte nárok na placené či neplacené volno a nemusíte čerpat dovolenou.

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Znáte všechny podmínky konkurenční doložky?

absolvent AJ anglicky benefit bonus bonusy Bor ČR dovolená Dubí elektro elektrotechnik EU hodnocení HR inženýr IT kandidát kurz kurzy měsíc mezinárodní na dobu neurčitou nabídka náplň práce nové ohodnocení plat pojištění postup pozice práce pracovní praxe připojištění příspěvek společnost sport stravenky stravování školení technik ubytování vysoké vzdělávací kurzy zaměstnanec zkušenosti životopis díl kov list měsíční na dobu náplň národní obor penzijní platové ohodnocení poměr PR prémie profi program projekt průmysl průmyslové příležitost rok sklář skončení stroj strojírenství školní školy technické technický technika techniky tým volna výrobní vzdělávací kurz zaměstnanecký závod zkušenost životní