Volné místo ve firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Fajn práce ve skladu, až 33.000 Kč+náborový příspěvek

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Kladno
Firma INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 30.000 – 33.000 Kč

O nás

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Náplň práce:
Chtěli byste získat stabilní, fajn práci ve skladu s výdělkem až 33 000 Kč, náborovým příspěvkem 10.000 Kč, dovolenou navíc, voňavým čerstvým pečivem zdarma a spoustou dalších benefitů? Přidejte se do našeho fajn týmu, hledáme šikovné skladníky/ce s malou praxí na VZV. Nástup je možný ihned a je přímo do kmenového stavu (nejedná se o agenturní zaměstnávání).

  • příjem a manipulace se zbožím
  • kompletace objednávek, balení a expedice
  • práce v mrazírenském skladu

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení až 33.000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • náborový příspěvek 10.000 Kč
  • dotované závodní stravování a kantýna
  • stravenkový paušál
  • denně čerstvé pečivo zdarma
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní akce
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme:

  • praxi na vysokozdvižném vozíku (není potřeba platného oprávnění)
  • ochotu pracovat na tři směny (ranní, odpolední, noční)
  • trestní bezúhonnost

  • Dobrovíz
  • Stokvis Promi s.r.o.
  • 28 000 – 32 000 Kč
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Zveřejněno: 26. března
  • Slaný
  • Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o.
  • Rudná, Praha-západ
  • Markmont, s.r.o.
Zveřejněno: 27. března
  • Randstad HR Solutions s.r.o.
Zveřejněno: 22. března
  • Kralupy nad Vltavou
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 80 000 Kč
Zveřejněno: 25. března

VELKÁ PECKA s.r.o., K2 moto s.r.o., PETROTRANS, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Stavební společnost Šlehofer, s.r.o., ABS Bonifer Czech s.r.o., 4NL a.s., MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o., AZ FLEX, a.s., FLORA 24 s.r.o., MESSENGER a.s., INDEX NOSLUŠ s.r.o., ARAMARK, s.r.o., EUROPA Union Service a.s., open recruitment s.r.o., ČSAD MHD Kladno a.s., PROROZVOZ s.r.o., ProJobEU s.r.o., Automyčka Express s.r.o., BONSAN s.r.o., Šmídl s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Senju Manufacturing Europe s.r.o., VansDeliver s.r.o., Zavolejsikurýra.cz a.s., cargo-partner ČR s.r.o., Stokvis Promi s.r.o., Quality Shop s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., TOI TOI, sanitární systémy, s r.o., PORR a.s., SH Job Partners s.r.o., LeasingTeam s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., OK GARDEN s.r.o., OBB stavební materiály, spol. s r.o., Special Security Service s.r.o., AC Jobs, s.r.o., JAPE TRANSPORT, s.r.o., LK Trans s.r.o., Petr Malík, Česká pošta, s.p., Golf Beřovice s.r.o., Lagardere Travel Retail, a.s., LEPŠÍ PRÁCE s.r.o., Markmont, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., BayWa r.e. Solar Systems s.r.o., PACKMAN´S PACK s.r.o., C.S.CARGO a.s., KOSMAS s.r.o., Pánek DOSP s.r.o., JEŽ - kamenické práce, spol. s r.o., Grafton Recruitment s.r.o., Skanska a.s., Kaufland Česká republika v.o.s., HERČÍK a KŘÍŽ, spol. s r.o., LKQ CZ s.r.o., EXVER FOOD, s.r.o., Swisspearl Česká republika a.s., Manuvia, a. s., organizační složka, Trenkwalder a.s., MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Back office pracovník / pracovnice, Recepční, Referent / Referentka, Balení zásilek, Disponent / disponentka dopravy, Dopravce / Dopravkyně, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Převozník / Převoznice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Specialista / specialistka logistiky, Závozník / Závoznice, Kuchař / Kuchařka, Náborář / Náborářka, Florista / Floristka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Zahradník / Zahradnice, Zámečník / Zámečnice, Dekoratér / Dekoratérka, Lakýrník / Lakýrnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Podlahář / Podlahářka, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Opravář / Opravářka, Operátor / operátorka výroby, Technik / technička v zemědělství

Praha 4 - Braník, Praha 7 - Holešovice, Praha 4 - Kamýk, Praha 3 - Žižkov, Praha 6 - Ruzyně, Praha 5 - Zličín, Praha 5 - Řeporyje, Praha 5 - Stodůlky, Kladno, Celá ČR, Unhošť, Pavlov, okres Kladno, Dobrovíz, Středokluky, Červený Újezd, okres Praha-západ, Jeneč, Číčovice, Ptice, Tuchoměřice, Chýně, Hostivice, Beřovice, Rudná, okres Praha-západ, Horoměřice, Nučice, okres Praha-západ, Loděnice, okres Beroun, Beroun, Kozomín

Zjistěte, jaké povinnosti má vedoucí zaměstnanec

Ve většině společností jsou vedoucí zaměstnanci, tedy zaměstnanci, kteří vedou alespoň jednoho podřízeného. Z pozice vedoucího zaměstnance mají tito kolegové specifické povinnosti, které jim stanovuje zákoník práce. Dozvíte se, jak je to se zkušební dobou, přesčasy i případným ukončením pracovního poměru ze strany vedoucího pracovníka či z vaší strany.

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Výpovědní lhůta a vše, co potřebujete znát

Chystáte se podat výpověď v práci nebo jste výpověď dostali? Pak je tento článek právě pro vás. Dozvíte se vše o výpovědní době, jak na ni nahlíží zákoník práce, jak se výpovědní doba počítá, jak je to s nemocí ve výpovědní době a mnoho dalších zajímavých a užitečných informací.

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Trainee program – první práce pro absolventy

Vše o hmotné odpovědnosti + VZORY ZDARMA

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Máte nárok na dovolenou? Zjistěte, jak ji vypočítat

Vše o ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

agenturní zaměstnávání AJ akce benefit Bor den hledám hodnocení IT nábor náplň práce nové ohodnocení paušál plat pojištění práce pracovní pracovní prostředí prostředí příspěvek sklad směny stabilní stravenkový paušál stravování Týn zaměstnávání zdarma agent dar dovolené finanční firemní kov náborový náplň navíc oprávnění pečivo penzijní penzijní pojištění PR příjemné příjemné pracovní prostředí stav tým závod