Hledáme lidem práci Manpower

Vedoucí Výroby

Lokalita Hradec Králové
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Ostatní

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost dodává své výrobky českým i zahraničním klientům. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

- koordinace a řízení výrobního procesu ve svěřeném úseku výroby

- analýza výrobních kroků a reportování výsledků vedení společnosti

- na starosti budete mít cca tři stovky podřízených v nepřetržitém provozu

- využívání principů Lean k zefektivnění výroby, pravidelné audity pracoviště

- sledování produktivity, KPI, analýza výrobních nákladů

Profil kandidáta:

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků ve výrobní společnosti

- angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů

- znalost principů LEAN výhodou

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

- kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání

  • Praha
  • SMART Career s.r.o.
  • od 55 000 Kč
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 16. července
  • Kněževes, Praha-západ
  • PERSA, a. s.
  • 45 000 – 65 000 Kč
Zveřejněno: 23. března
  • Prostějov
  • SOUL-K morimpex s.r.o.
  • od 23 000 Kč
Zveřejněno: 2. prosince
  • Újezdeček
  • KSK - BELT, a.s.
  • od 20 000 Kč
Zveřejněno: 24. března
  • Třebešov
  • MATRIX a.s.
  • 24 000 – 30 000 Kč
Zveřejněno: 3. ledna
  • Zlín
  • Human-Res s.r.o.
  • 35 000 – 55 000 Kč
Zveřejněno: 19. května
  • České Budějovice
  • Wienerberger eurostroj, spol. s r. o.
  • 40 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 19. ledna
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • STROZA s.r.o.
  • 25 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 15. března
  • Sedlčany
  • KDS Sedlčany, nožířské výrobní družstvo
  • Lučany nad Nisou
  • ALDIT s.r.o.
  • od 30 000 Kč
Zveřejněno: 30. března
  • Roztoky u Jilemnice
  • NELLY s.r.o.
  • od 120 Kč / hod
Zveřejněno: 31. srpna
  • Olomouc
  • SLAM Syndicate s.r.o.
  • 23 000 – 38 000 Kč
Zveřejněno: 7. listopadu
  • Hartmanice, Klatovy
  • Pila Černý s.r.o.
  • od 35 000 Kč
Zveřejněno: 16. září
  • Hořice na Šumavě
  • Plaschka, spol. s r.o.
  • 40 000 – 60 000 Kč
Zveřejněno: 19. prosince
  • Skuteč
  • Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s…
Zveřejněno: 20. prosince
  • Hluk
  • MION KOVO s.r.o.
  • 40 000 – 45 000 Kč
  • Dvůr Králové nad Labem
  • STROJTEX, strojírenská s.r.o.
Zveřejněno: 30. srpna
  • Žarošice
  • KELLNER s.r.o.
  • 30 000 – 35 000 Kč
Zveřejněno: 19. dubna
  • Sudoměřice
  • " IZOS s.r.o. "
Zveřejněno: 28. července
  • Brno
  • Hřiště 8D s.r.o.
  • 30 000 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 29. června
  • Javorník, Jeseník
  • WAREX spol. s r.o.
Zveřejněno: 5. července
  • Ústí nad Labem
  • NORTH VIDEO s.r.o.
  • 21 900 – 40 000 Kč
Zveřejněno: 2. srpna
  • Vinohrady, Praha
  • Dušan Husička
  • 2 000 – 5 000 €
Zveřejněno: 19. června
  • Katusice
  • Jiří Tošovský, s.r.o.
  • od 16 500 Kč
Zveřejněno: 22. května
  • Mladá Boleslav
  • D.R.J. TISKÁRNA RESL, s. r. o.
  • od 36 000 Kč
  • Milovice u Hořic
  • Libor Svatoň
  • od 33 000 Kč
  • Větřní
  • Základní škola a Mateřská škola Větřní
  • 30 930 – 40 320 Kč
  • Uherské Hradiště
  • PROMABYT, a.s.
  • od 17 000 Kč
  • Jesenice, Praha-západ
  • Miloslav Dlabač
  • 30 000 – 50 000 Kč
Zveřejněno: 20. června

Kuriózní i nejžádanější zaměstnanecké benefity a daně

Jak na výpověď ve zkušební době? Použijte VZOR

Ukončení pracovního poměru ve zkušební době není nic, co bychom chtěli. Ale občas i přes veškerou snahu to musíme udělat. Poradíme vám, jak správně postupovat při zrušení pracovního poměru ve zkušební době, a přidáme i formulář, který můžete použít.

I vy se na pohovoru ptejte! Jaké jsou typy testování

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Kdy máte nárok na odstupné a v jaké výši?

Poradíme vám, kdy máte nárok na odstupné dle zákoníku práce. Jak se počítá výše odstupného, jaké se odvádějí povinné odvody. Vše si ukážeme na konkrétních příkladech. V článku naleznete i případy, kdy nárok na odstupné nevzniká, nebo zaniká.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Vzdělávání v HR - TOP 10 magazínů

Rekvalifikační kurzy v kostce

Kdy a jak si říct o zvýšení platu a uspět

Kdy je nejlepší čas zajít za šéfem, že chcete navýšit plat? Jak konkrétně si o navýšení říci? Ukážeme i věty, které mohou vaše vyjednávání o vyšším platu zničit. Co když firma přidat nechce nebo nemůže?

Jak je to s dovolenou při ukončení práce

AJ analýza audit audity bonus bonusy český den hledám hodnocení HR Hradec Hradec Králové IT kandidát králové kurz kurzy mezinárodní místo náplň práce nové odměny ohodnocení pozice práce pracoviště pracovní pracovník růst řízení sledování SOU společnost společnosti stravování tarif telefon týden týden dovolené navíc vedení vedoucí výkon vzdělání vzdělávání zaměstnanec zkušenosti znalost anglické člen dovolené finanční firmy jazyk koordinace místo výkonu práce náklad náplň národní navíc PR proces profesní profi projekt přátelské report rok technické tým výrobní výroby zahraniční zaměstnanecký závod zkušenost životní