Vedoucí Výroby

Lokalita Hradec Králové
Firma ManpowerGroup s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Hledáme nového kolegu na pozici Vedoucího výroby, který se chce stát členem velmi přátelského týmu a posílit tak řady prosperující firmy. Společnost dodává své výrobky českým i zahraničním klientům. Čeká na vás rozmanitá a zároveň zajímavá práce, která Vás každým projektem posouvá dál. Těště se na podporu kolegů i odpovídající mzdu se zaměstnaneckými bonusy.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Popis pozice:

- koordinace a řízení výrobního procesu ve svěřeném úseku výroby

- analýza výrobních kroků a reportování výsledků vedení společnosti

- na starosti budete mít cca tři stovky podřízených v nepřetržitém provozu

- využívání principů Lean k zefektivnění výroby, pravidelné audity pracoviště

- sledování produktivity, KPI, analýza výrobních nákladů

Profil kandidáta:

- VŠ/SŠ vzdělání nejlépe technického směru

- zkušenosti s vedením většího týmu pracovníků ve výrobní společnosti

- angličtinu aktivně slovem i písmem – budete se účastnit mezinárodních callů

- znalost principů LEAN výhodou

Nabízíme:

- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností

- týden dovolené navíc, závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif

- odměny za odpracované roky ve společnosti a životní jubilea

- kurzy anglického jazyka, profesní růst a další vzdělávání