Volné místo ve firmě Grafton Recruitment s.r.o.

NÁKUPČÍ| automotive

Lokalita Frýdek-Místek
Firma Grafton Recruitment s.r.o.
Kategorie Doprava, logistika a zásobování, Obchod, nákup a prodej zboží, Nákupčí
Min. vzdělání Základní
Hrubá mzda 40.000 Kč

O nás

Grafton Recruitment s.r.o.

Jsme personální agentura, předním poskytovatelem řešení pro nábor, talent management a lidské zdroje s více než 30 lety zkušeností, a jako takoví jsme jednou z největších nezávislých společností v Evropě.

Naši lidé se řídí instinktem a vždy hledají inovativní a individuální řešení pro klienty a jejich výzvy v oblasti talent managementu, se kterými se denně na trhu setkávají.

Zajímá Tě nákup pro oblast automotive? Jsi profík a nebo teprve začínáš svou kariéru? Ovládáš AJ na komunikativní úrovni? Láká Tě prostředí stabilní společnosti?

Zašli životopis a staň se naším NÁKUPČÍM!!!

Náplň práce:

  • nákup jednotlivých komodit
  • komunikace s dodavateli v AJ
  • výběr a hodnocení dodavatelů, jejich evidence
  • úspory a zlepšování v nákupním procesu
  • monitoring trhu
  • spolupráce s ostatními odděleními

POŽADAVKY:* min. SŠ vzdělání

  • praxe na obdobné pracovní pozici
  • AJ na komunikativní úrovni
  • velmi dobré komunikační dovednosti a schopnost vyjednávat
  • samostatnost, flexibilita
  • znalost MS Office

BENEFITY:

  • bonusy, prémie
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • příležitostný HO
  • stravenkové karty
  • jazykové vzdělávání
  • možnost kariérního růstu

  • Havířov
  • Technické služby Havířov a.s.
  • Plný úvazek
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Zvýhodněné půjčky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 23. dubna
  • Ostrava
  • POSPIECH SD, s.r.o.
  • 40 000 Kč

Comac jobs s.r.o., Liberty Ostrava a.s., LKQ CZ s.r.o., 21 Consult Group s.r.o., Rex Concepts BK Czech s.r.o., AULO MJCZ s.r.o., USNU nové spaní s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., EVROPA realitní kancelář, RIGHT INDICADA s.r.o., SMS finance, a.s., Pragolematik s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., CRI ameba.eu, s.r.o., Beskydské uzeniny, a.s., CHB LOGISTICS s.r.o., BATZ CZECH, s.r.o., Globus ČR, v.o.s., Technické služby Havířov a.s., Česká pošta, s.p., O2 Czech Republic a.s., ManpowerGroup s.r.o., Autodoprava Stuchlý, s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., VAŠE SLUNCE a.s., Auto Tichý s.r.o., RAVEN CZ a.s., ARAMARK, s.r.o., Etimos Human s.r.o., MORA FIT s.r.o., GASTRO - MENU EXPRESS a.s., H & M Hennes & Mauritz CZ, s.r.o., ZDAR, a.s., TextilEco a.s., Věra Pietrasová, Ubbe s. r. o., Česká spořitelna, a.s., Gi Group Czech Republic, s.r.o., HOT-CHIP s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., Machinery & Steel Pact a.s., Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o., O.K. solution, s.r.o., POSPIECH SD, s.r.o., NEW YORKER CZ, s.r.o., Granex Autodíly

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Administrativní pracovník / pracovnice, Asistent / Asistentka, Recepční, Telefonní prodejce / prodejkyně, Vedoucí týmu / Team leader, Dispečer / Dispečerka, Dělník / Dělnice, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Manažer / manažerka logistiky, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Investiční makléř / makléřka, Makléř / Makléřka, Pojišťovací poradce / poradkyně, Číšník / Servírka, Manager, Obsluha lidí, Pekař / Pekařka, Provozní / F&B Manager, Account Manager / Key Account Manager, Obchodní asistent / asistentka, Obchodník / Obchodnice, Pokladní, Prodavač / Prodavačka, Specialista / specialistka ve službách, Vedoucí obchodu, Údržbář / Údržbářka, Zedník / Zednice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Masér / Masérka, Sociální pracovník / pracovnice, Terapeut / Terapeutka, Generální ředitel / ředitelka (CEO), Oblastní ředitel / ředitelka, Personální manažer / manažerka, Výkonný ředitel / ředitelka, Kontrolor / Kontrolorka, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Manažer / manažerka prodeje, Obchodní zástupce / zástupkyně

Nový Jičín, Kunčice, Ostrava, Frýdek-Místek, Celá ČR, Dobrá, Nošovice, Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Mošnov, Ostrava

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Co s sebou na úřad práce? Jaké vzít dokumenty

Přehledně: vše o brigádě nebo práci v důchodu

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou. Na konkrétních příkladech si ukážeme, které maminky mají na peněžitou pomoc v mateřství nárok, které naopak nemají. Pro srovnání vám ukážeme, jak dlouhou mají mateřskou v dalších zemích světa.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Poradíme vám, jak efektivně hledat a najít práci

Doporučující dopis od zaměstnavatele

Doporučující dopis do zaměstnání může být klíčový při rozhodování vašeho nového zaměstnavatele. Z dopisu zjistí, jaké jsou vaše silné stránky, na jakých projektech jste pracovali, jak jste zapadli do současného týmu a mnohem více.

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

AJ auto benefit benefity bonus bonusy den doba evidence flexibilní hodnocení IT komunikace Most možnost náplň práce Office práce pracovní pracovní doba praxe prostředí růst samostatnost společnost společnosti spolupráce stabilní vzdělání vzdělávání znalost životopis dovednost dovolené jazyk kariérní karty komunikační komunikační dovednost komunikační dovednosti kov možnost kariérního růstu náplň oblast oddělení Ostatní PR prémie proces příležitost schopnost trh výběr