Mechanik-údržbář

Smluvní vztah pracovní smlouva (na dobu neurčitou)
Lokalita Zásmuky
Firma Etimos Human s.r.o.
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Mzda 30.001 – 41.500 Kč
Kontakt Renáta Kryštofová, zobrazit tel. číslo

Hledáme zaměstnance na požadovanou pozici:

Údržbář-mechanik

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Provádění oprav mechanických částí strojů a výrobních zařízení a budov
  • Realizace úprav částí zařízení
  • Udržování technické dokumentace strojů
  • Plánování a provádění servisních prohlídek s ohledem na plynulost výroby

POŽADUJEME:

  • Technické vzdělání
  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu
  • Zdravotní způsobilost pro práci v potravinářství
  • Flexibilita, spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Práce ve 3 směnném provozu
  • Práce ve stabilní, nadnárodní společnosti (firemní časopis zasílaný domů, uvítací dárek, vánoční dárek)
  • Týden dovolené navíc
  • Odborná školení
  • Výkonnostní prémie
  • Pravidelná roční valorizace základní mzdy
  • Stravování v podnikové jídelně za dotovanou cenu
  • Roční / Vánoční a věrnostní bonusy
  • Výrobky za zvýhodněnou cenu
  • Očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • Teambuildingové a společenské akce pro zaměstnance
  • Odměna za práci 30 001 Kč – 41 300 Kč

Místo výkonu: Zásmuky

Máte zájem o tuto nabídku?