Hledáme lidem práci Manpower

Obchodní zástupce - služební vůz, fixní mzda + bonusy!

Lokalita Trutnov
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Stavebnictví a realitní služby

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Popis pozice:

Jste rozeným obchodníkem? Pohybujete se v oblasti stavebnictví či v jiném technickém oboru? Hledáte nové pracovní uplatnění s vlastní zodpovědností a zajímavým výdělkem?

Pro českého klienta hledám šikovného obchodního zástupce pro prodej kameniva!

Náplň práce:

- prodej kameniva z vlastního lomu

- péče o stávající zákazníky a akvizice nových

- práce v terénu (vyhledávání obchodních příležitostí, mapování terénu, schůzky se zákazníky)

- práce v kanceláři (příprava nabídek a smluv, zpracování objednávek, kontrola fakturace)

- nabídka a organizace přepravy k zákazníkům

Profil kandidáta:

- SŠ vzdělání (stavební výhodou)

- obchodní praxe a technické povědomí

- řp. B

- flexibilita, spolehlivost a samostatnost

- příjemné vystupování a dobré komunikační schoponosti

Nabízíme:

- stabilní fixní mzdu + bonusovou složku dle prodejů

- stravenkový paušál

- 5 týdnů dovolené

- služební vůz k soukromým účelům

- mobil, notebook

Zaujala Vás nabídka? Pak mi zašlete Váš životopis a já se Vám ozvu s dalšími informacemi!

  • Lovosice
  • Manpower
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 17. ledna

Advantage Consulting, s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., D&D ELEKTROMONT s. r. o., Grafton Recruitment s.r.o., Vodovody a kanalizace Trutnov, a.s., Construction Works s.r.o., POPAS CZ, s.r.o., STAVEBNĚ DOPRAVNÍ TRUTNOV s.r.o., JARMYK, družstvo, Michal Počekajlo, Luboš Serbousek, Ing. Pavel Landsperský, ÚDRŽBA SILNIC Královéhradeckého kraje a.s., Milan Pirožek, Alex stavby s.r.o., Expert a Partner Stavitel s.r.o., Vladimír Tomek, HAS STAVBY s.r.o., Kalin, spol. s r.o., 3K stavby s.r.o., T&D URSU s.r.o., Tlachač s.r.o., Vasyl Baranyuk, Vasyl Byrovash, DAKO, spol. s r.o., STAV Žacléř s.r.o., Kis střechy s.r.o., Technické služby Žacléř, spol. s r.o., Stavební firma Haase s.r.o., Stavhaus s.r.o., Stavby Flamberg s.r.o., Marcel Havelka, KOMPLETNÍ STAVBY ROUBAL s.r.o., Clima Bohemia s.r.o., TESMEN společnost s r.o., HOLIDAY-PACIFIC HOMES-BOHEMIA spol. s r.o., MADVANO s.r.o., STAFI, spol. s r.o., J. SEIDL a spol., s.r.o., VODIZOL, s.r.o., JASS a.s., Maryna company, s.r.o., Bohdan Family, s.r.o., Anatolij Špakovyč, Stavební práce Mitaš s.r.o., Jan Kušnír, Lukáš Vlček, PDV Stavby s.r.o., ELEKTRO-COMP spol. s r.o., SKALIČAN a.s., SILUS s.r.o., IBCc-CZ, s.r.o., RSL - stavby, správa a údržba s.r.o., ŠPELDA s.r.o., DONAP Česká Skalice s.r.o., TRENDTERRA s.r.o., BETONSERVIS s.r.o., BS BETONSERVIS a.s., Radek Vintera, SETTER, a.s., KRBY fa KOBR spol. s r. o., JU.COMPANY s.r.o., H&H DEVELOP group s.r.o., Garant TS Stavby, s.r.o., STAMONT CZ s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Obsluha strojů, Prodavač / Prodavačka, Kameník / Kamenice, Instalatér a topenář / Instalatérka a topenářka, Truhlář / Truhlářka, Dělník / Dělnice, Geodet / Geodetka, Klempíř / Klempířka, Mistr / Mistrová, Pokrývač / Pokrývačka, Pomocný pracovník / pracovnice ve stavebnictví, Přípravář / Přípravářka, Rozpočtář / Rozpočtářka, Stavbyvedoucí, Stavební dozor, Stavební inženýr / inženýrka, Stavební technik / technička, Svářeč / Svářečka, Tesař / Tesařka, Zedník / Zednice, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektrikář / Elektrikářka, Izolatér / Izolatérka

Trutnov, Vrchlabí, Jaroměř, Mladé Buky, Úpice, Hajnice, Svoboda nad Úpou, Libňatov, Žacléř, Vítězná, Hostinné, Dolní Olešnice, Červený Kostelec, Dvůr Králové nad Labem, Bílá Třemešná, Dolní Lánov, Třebihošť, Česká Skalice, Dolní Dvůr, Kunčice nad Labem, Říkov, Hronov, Borovnice, okres Trutnov, Dolní Radechová, Čistá u Horek

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Dohoda o pracovní činnosti a vše, co vás zajímá

V tomto článku se dozvíte odpovědi na všechny otázky, které můžete mít ohledně dohody o pracovní činnosti. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním.

Pružná pracovní doba má své výhody i nevýhody

Povíme si, jak v praxi funguje pružná pracovní doba, někdy nazývaná také klouzavá pracovní doba. Ranní ptáče může chodit do práce brzy ráno, večerní sovy si mohou přispat. Jako vše, i pružná pracovní doba má jak své výhody, tak i nevýhody.

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Aby tatínkové mohli pomoci po narození miminka s jeho péčí, mají nárok na 14 kalendářních dnů placeného volna, otcovské dovolené. Povíme si, co to je otcovská dovolená, kdo má nárok na otcovskou dovolenou, v jaké výši a kdy se vyplácí.

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Sezónní práce nejsou jen pro studenty nebo nezaměstnané, zajímavě si můžete přivydělat i při svém zaměstnání. Podíváme se na nabídky sezónních prací v Česku i v zahraničí.

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

S námi získáte základní přehled o tom, jak dlouho trvá rodičovská dovolená, kdy končí rodičovská dovolená, jak se vypočítává a jak správně postupovat při jejím ukončení. Přidáme také užitečné informace, jak zajistit hladký návrat do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Co nabízí úřad práce pro cizince? Zjistěte!

Pokud jste cizincem hledajícím pracovní uplatnění v České republice, je tento článek přímo pro vás. Povíme si o tom, jak cizince z pohledu zaměstnávání úřad práce rozděluje, jak cizincům může pomoci.

Assessment centrum - jak se připravit a uspět

Byli jste pozváni na pohovor formou assessment centra? Poradíme vám, jak se na něj připravit, co a jak se testuje, jak probíhá a na co si dát pozor. Přidáme tipy, jak assessment centrum úspěšně zvládnout.

Asertivita v práci - ano, ale… Ukážeme si, jak na to

Jste moc nebo málo asertivní? Ukážeme si metody, jak docílit vyrovnané asertivity. Asertivity, která nikoho neurazí, a vám pomůže k dosažení stanovených cílů.

Rekvalifikační kurzy v kostce

Pokud cítíte potřebu změnit zaměstnání a chcete začít od začátku, nebo naopak prohloubit svou odbornou způsobilost, právě pro vás jsou vhodné rekvalifikační kurzy. Vysvětlíme si, kdo se může na rekvalifikační kurz přihlásit, jak dlouho trvá, kdo jej zaplatí. Nechybí přehled nejžádanějších rekvalifikačních kurzů.

AJ bonus bonusy Bor hledám IT kancelář kandidát Lom Luže mobil Most mzda nabídka náplň práce nové obchodní obchodní zástupce odpovědnost paušál péče plat pozice práce pracovní praxe samostatnost služební SOU stabilní stavebnictví stravenkový paušál uplatnění vzdělání zástupce životopis české dovolené informace komunikační kontrola kov náplň obchod obchodník oblast oblasti obor organizace PC PR prodej profi příjemné příležitost příprava schůzky stav stavební technické zákazník