Volné místo ve firmě AC Jobs / Advantage Consulting

SKLADNÍK PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU (20 - 25.000 Kč)

Smluvní vztah pracovní smlouva (hpp)
Lokalita Hranice, okres Přerov
Zadavatel Advantage Consulting, s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce, Technické obory, Ostatní
Min. vzdělání Odborné vyučení bez maturity
Hrubá mzda 20.000 – 25.000 Kč

O nás

Advantage Consulting, s.r.o.

Již od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Jsme ryze českou personální agenturou, která buduje svoji značku na dlouhodobých vztazích se zákazníky. Zakládá si na partnerském přístupu založeném na oboustranné důvěře, na vysoké úrovni poskytovaných služeb a individuálním přístupu.

Co od Vás očekáváme:

Chtěli byste zajímavou práci ve stabilní zahraniční firmě? Rozšiřujeme tým o novou posilu – přidej se k nám! Mezinárodní strojírenská společnost, hledá :

SKLADNÍK PRO MEZINÁRODNÍ FIRMU (20 – 25.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • budete přijímat a vydávat materiál
  • složíte materiál z vozidel
  • povozíte se na VZV
  • zkontrolujete dodaný materiál podle dodacího listu
  • vpráci vám pomůžou ruční terminály
  • skolegy/kolegyněmi se vystřídáte na směny

CO POŽADUJEME?

  • máte v šuplíku výuční list
  • už jste pracovali jako skladník
  • vydali vám řidičský průkaz skupiny B
  • umíte obsluhovat VZV
  • jste fyzicky zdatní
  • znáte práci s ručními terminály – to je vaše výhoda

CO NABÍZÍME?

  • na dovolené si odpočinete 5 týdnů
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • na účet vám přistane i 13. plat
  • můžete si přilepšit až 48.000 Kč/ rok ve výkonnostním bonusu
  • přispějeme vám na dojíždění
  • závodní stravování
  • práce vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Hranicko

  • Hranice, Přerov
  • ManpowerGroup s.r.o.
  • 35 000 – 42 000 Kč
  • Plný úvazek
    Benefity:
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Příspěvek na dopravu
Zveřejněno: 22. března
  • Kopřivnice
  • Comac jobs s.r.o.
  • 24 000 – 28 000 Kč
Zveřejněno: 26. března
  • Zlín
  • AC Jobs / Advantage Consulting
  • 20 000 – 25 000 Kč
  • Vhodné pro absolventy
    Benefity:
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Zveřejněno: 8. června
  • Přerov
    Benefity:
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Závodní stravování
Zveřejněno: 28. září

Nissens Cooling Solutions Czech, s.r.o., ARAKO spol. s r.o., DAIRY 4 FUN s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Jobs Contact Personal, s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Grafton Recruitment s.r.o., ŽOLÍKOVÁ PRÁCE s.r.o., Achenbach Systems s.r.o., BBA HRANICE, spol. s r.o., RenoServices, s.r.o., Advantage Consulting, s.r.o., AB Max Lisovna Kovářov s.r.o., JPF Czech s.r.o., MAXIN'S People Czech, s.r.o., INDEX NOSLUŠ s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Manuvia Valašské Meziříčí, SH Job Partners s.r.o., Comac jobs s.r.o., Markmont, s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., HOFMANN WIZARD s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., ARTEMIS agency s.r.o., FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o., LUMA trading s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., S+C ALFANAMETAL s.r.o., koncern, Hřiště v CAJKU s.r.o., AMES s.r.o., AC Jobs, s.r.o., TRIMILL, a.s., Lead - Project Advices s.r.o.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Dělník / Dělnice, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Skladník / Skladnice, Brusič / Brusička, Kovář / Kovářka, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Zámečník / Zámečnice, Obsluha vysokozdvižných vozíků, Svářeč / Svářečka, Autoelektrikář / Autoelektrikářka, Automontážník / Automontážnice, Kontrolor / Kontrolorka, Mistr / Mistrová, Montážník / Montážnice, Operátor / operátorka výroby, Svářečský inženýr / inženýrka, Technik / technička ve strojírenství, Inženýr / inženýrka ve výrobě, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Pomocný pracovník / pracovnice v průmyslu, Chovatel / Chovatelka, Ošetřovatel / ošetřovatelka zvířat, Pomocný pracovník / pracovnice v zemědělství, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Servisní technik / technička, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Zpracovatel / zpracovatelka potravin, Operátor / operátorka chemické výroby

Olomouc, Opava, Bílov, okres Nový Jičín, Hranice, okres Přerov, Milenov, Bělotín, Všechovice, okres Přerov, Radotín, Potštát, Dolní Újezd, okres Přerov, Odry, Valašské Meziříčí, Šenov u Nového Jičína, Nový Jičín, Fulnek, Přerov, Tršice, Hlubočky, Velká Bystřice, Sedlnice, Fryšták, Vsetín, Kopřivnice

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Jaký pracovní úvazek je pro vás ten ideální?

Růžové prohlášení, jak správně zpracovat daně

Zjistěte, zda máte nárok na otcovskou dovolenou

Česká tisková kancelář - její role a význam

Česká tisková kancelář (ČTK), stojící jako maják nezávislého zpravodajství, je veřejnoprávní zpravodajská agentura v České republice. Tento článek vás provede jejím unikátním obchodním modelem, který nepotřebuje státní dotace, a objasní, jak ČTK poskytuje rychlé a objektivní informace, jež jsou zásadní pro české novináře a veřejnost. Odhalte, jak se organizace přizpůsobuje digitální době a podporuje svobodu tisku.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Teambuilding z pohledu firmy i zaměstnance

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Jak napsat životopis, vzor v češtině a angličtině

Než odpovíte na inzerát ve své vysněné společnosti, je třeba mít připravený strukturovaný profesní životopis, který zaujme a sdělí vše potřebné. Pojďme si říci, jak správně napsat životopis, co napsat do životopisu. Poradíme, jaká je správná struktura životopisu. Společně si připravíme strukturovaný profesní životopis v češtině a angličtině a odpovíme na otázky, zda je nutné přidávat fotografii, zda máte koníčky a zájmy v životopise uvádět a mnohé další.

Nerovnoměrná pracovní doba s příklady

AJ bonus Bor dění HR IT mezinárodní místo nábor náplň práce plat práce příspěvek sklad směny společnost stabilní stravování vhodná výkon daný dovolené kolegyně list materiál místo výkonu práce náborový náplň národní PR rok ruční řidič stroj tým v práci výhoda výkonnost zahraniční závod