Práce: Řidič VZV / skladník - bonus 5 000,-Kč Brandýs nad Labem

lokalita: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav zadavatel: PEOPLE CAPITAL CZ s.r.o.

Tato nabídka již není aktuální.

Podívejte se na aktuální nabídky:

Pro mezinárodní společnost Continental Automotive Czech Republic, s.r.o. zabývající se výrobou elektronických a elektrických výrobků pro automobilový průmysl hledáme vhodné kandidáty

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • odpovědný přístup k práci
  • ochotu učit se novým věcem
  • dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost
  • zkušenost s prací ve výrobním průmyslu (výhodou)
  • řidič VZV: platný VZV průkaz

Vzdělání:

  • základní

NABÍZÍME:

  • možnost karierního růstu
  • stabilní a dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • ubytování zabezpečené firmou ZDARMA
  • příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně až 3000,–Kč
  • výrobní bonus až 3000,–Kč/měsíc (brutto)
  • přesčasový bonus do výše 1000,–Kč/měsíc (brutto)
  • nástupní bonus do výše 10 000,–Kč (brutto)
  • možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
  • práce v klimatizovaném prostředí

Podmínky pro vyplacení bonusu do výše 10 000,–Kč:

  • 5000,–Kč (projít školením, testem + odpracovat tři měsíce od nástupu do výroby) + 5000,–Kč (bonus se vyplácí při odpracování dalších třech měsíců)

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • práce ve skladě, vyskladňování, přebalování, navážení materiálu na linky aj.

PRACOVNÍ DOBA:

  • 12 hod směnny (formou krátký/dlouhý týden)
  • 8 hod směnny (ranní, odpolední, noční)

FINANČNÍ OHODNOCENÍ:

  • pozice SKLADNÍK: 84,–Kč/hod (netto) + bonus 0 – 3000,–Kč (brutto)
  • pozice ŘIDIČ VZV: 88,–Kč/hod (netto) + bonus 0 – 3000,–Kč (brutto)

NÁSTUP:
DLE DOHODY

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás!

gsm: +420 774 762 361
infolinka: 800 192 292
e-mail: e-mail přes odpovědní formulář

Nehodí se ti tato pracovní nabídka? Doporuč ji přátelům!

Informace o pozici

Pracovní poměr

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Základní

Typ úvazku

Zkrácený úvazek

Chcete mít aktuální nabídky práce a brigád ve vaši lokalitě jako první? Vložte váš email:

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním
osobních údajů dle obchodních podmínek.