- Plný úvazek Plný úvazek
- Vhodné také pro cizince
- Vhodné také pro absolventy
Co vás čeká
Uvítání, ohlašování návštěv a vedení knihy návštěv
Evidence vozidel
Správa vstupních karet a klíčů
Obsluha a správa kancelářské techniky (telefon)
Poskytování informací a komunikace s klienty
Obchůzková činnost v objektu dle pokynů vedoucího pracovníka
Obsluha zabezpečovacích zařízení, poplachových a požárních signalizací
Co vám můžeme nabídnout?
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
Profesionální zaškolení na pracovišti
Pracovní uniformu
Bonus za přivedení nového pracovníka až 5 000,– Kč
Co očekáváme my?
Ukončené středoškolské vzdělání
Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
Proaktivní a proklientský přístup
Dobré komunikační schopnosti a asertivní jednání
Spolehlivost a samostatnost v plnění svěřených úkolů
Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
Co bude vaší výhodou?
Praxe na obdobné pozici
Možnost nastoupit ihned

Hledání práce většina lidí zažije několikrát za život. Personalisté se jím ale zabývají každý den. Čtou životopisy, vedou pohovory, porovnávají kandidáty, komunikují s manažery. Často také velmi rychle poznají, jestli je kandidát připravený a hlásí se na relevantní pozici.

Máte ve firmě HR projekt, který zlepšil práci se zaměstnanci, posunul firemní kulturu nebo přinesl konkrétní výsledky? Přihlaste ho do soutěže Nejlepší HR projekt regionu 2026 a ukažte, že dobré nápady v HR vznikají napříč celou republikou.

Uzávěrka registrací do prestižní soutěže Pluxee zaměstnavatel roku 2026 je už 30. června. Chcete pro svou firmu získat nezávislé hodnocení od PwC? Porovnat se s konkurencí? Posílit své jméno na trhu práce? Pak na nic nečekejte! První krok je navíc rychlý, bezplatný a zcela nezávazný. Zjistěte, proč by vaše společnost neměla v letošním ročníku chybět!

Odpovídáte na nabídky, ale firmy se neozývají? Dostáváte jednu zamítavou odpověď za druhou? Někdy stačí změnit způsob, jakým reagujete a jak se v životopisu představíte. Hledání práce umí být vyčerpávající. Člověk čeká, kontroluje e-mail, doufá v telefonát – a nic. Po čase snadno získá pocit, že už to nemá cenu. Často ale nejde o to, že byste byli špatní kandidáti. Problém může být jednodušší: reagujete pozdě, posíláte stejné CV na různé pozice nebo zaměstnavatel hned nevidí, proč by měl pozvat právě vás.