Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - mzda až 27.000Kč + nástupní bonus 15.000Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Řemeslná výroba a manuální práce

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Hledáte stabilní práci, která Vás bude bavit? Pojďte pracovat k nám! Vyrábíme brzdové destičky pro světové značky automobilů a vlaků. Rádi Vás přivítáme do našeho týmu a důkladně Vás zaškolíme. U nás najdete jistotu práce, my totiž nebrzdíme!

Popis pozice:

Lisovna:

  •  obsluha lisů
  •  kontrola vylisovaných výrobků
  •  vedení administrativy spojené s výrobou
  •  12hod směny (krátký, dlouhý týden)

Finitura:

  •  dokončovací montážní práce dle výkresové dokumentace
  •  kontrola hotových výrobků
  •  balení a polepování hotových výrobků
  •  8hod směny

Profil kandidáta:

  •  předchozí praxe v podobné výrobě pro Vás bude výhodou, nikoliv podmínkou
  •  máte odpovědný přístup k zadaným úkolům, které vždy dotáhnete do konce
  •  máte dobrý zdravotní stav a nedělá Vám problém práce v prašném prostředí

Nabízíme:

  •  Náborový příspěvek 15.000Kč
  •  měsíční mzda 23.000Kč - 27.000Kč/měsíc
  •  výkonnostní bonus až 3.000Kč měsíčně
  •  bonus za přesčasovou směnu - 1.000Kč
  •  dotované stravování ve firemní kantýně - celý oběd za 46Kč
  •  týden dovolené navíc
  •  práce na HPP
  •  pokud jste šikovní, máte možnost získat navýšení platu již ve zkušební době
  •  možnost převodu do kmene

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • 110 Kč / hod
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 25. března
  • Valašské Meziříčí
  • Operátoři výroby
  • od 22 300 Kč
Zveřejněno: 24. ledna
  • Lešná, Vsetín
  • 16 200 – 21 000 Kč
  • Strojníci
  • 23 800 – 30 000 Kč
  • Skladníci VZV
  • od 24 582 Kč
  • Montážní dělníci
  • 20 600 – 25 000 Kč
  • Rožnov pod Radhoštěm
  • Poradce na pobočce
  • 21 000 – 50 000 Kč

Autocentrum Ostrava s.r.o., Comac jobs s.r.o., MG tech s.r.o., Randstad HR Solutions s.r.o., Skanska a.s., SH Job Partners s.r.o., RIGHT INDICADA s.r.o., ManpowerGroup s.r.o., Lidl Česká republika s.r.o., Conspiro qua, s.r.o., Personal fabric - agentura práce, a.s., Manuvia DreamJob s.r.o., KLIM cars s.r.o., Lead - HR Services s.r.o., MONTYCON gastro, s.r.o., Lead - Project Advices s.r.o., Etimos Human s.r.o., Markmont, s.r.o., Tyros Loading Systems CZ s.r.o., Manuvia, a. s., organizační složka, Grafton Recruitment s.r.o., Gi Group Czech Republic, s.r.o., Manuvia Bonjob s.r.o., Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o., Trenkwalder a.s., DAKO Brno, spol. s r.o., TATRA TRUCKS a.s., Kaufland Česká republika v.o.s.

Seznam profesí v zobrazených inzerátech:
Technickoadministrativní pracovník / pracovnice, Balení zásilek, Dělník / Dělnice, Koordinátor / Koordinátorka, Kurýr / Kurýrka, Logistik / Logistička, Obsluha strojů, Operátor / operátorka expedice, Řidič / Řidička, Skladník / Skladnice, Seřizovač / seřizovačka strojů, Údržbář / Údržbářka, Uklízeč / Uklízečka, Opravář / Opravářka, Pracovník / pracovnice ve službách, Lakýrník / Lakýrnice, Svářeč / Svářečka, Automechanik / Automechanička, Automontážník / Automontážnice, Mechanik / Mechanička, Montážník / Montážnice, Obráběč / Obráběčka, Operátor / operátorka NC / CNC strojů, Operátor / operátorka výroby, Programátor / programátorka NC / CNC / PLC strojů a zařízení, Technik / technička ve strojírenství, Technolog / technoložka ve strojírenství, Operátor / operátorka průmyslové výroby, Servisní technik / technička, Elektrotechnik / Elektrotechnička, Elektromechanik / Elektromechanička, Elektromontér / Elektromontérka, Elektrikář / Elektrikářka, Pomocný pracovník / pracovnice v potravinářství, Potravinářský dělník / dělnice, Pracovník / pracovnice úklidové služby

Ostrava, Bohumín

Jak na změnu pracovní pozice, aby to vyšlo

Na stávající pozici jste již několik let a cítíte, že potřebujete změnu. Ať již povýšení, změnu pracovní pozice nebo dokonce změnu oboru? Podívejte se s námi na to, jaké máte možnosti a jak si o změnu říci, aby vám nadřízený vyšel maximálně vstříc.

Dohoda o provedení práce a vše, co vás zajímá

Existují dvě dohody, v tomto článku se dozvíte vše o dohodě o provedení práce. Kdy a jak se platí daně, jak je to se zdravotním a sociálním pojištěním. Abyste měli kompletní informace, připojili jsme i vzor dohody o provedení práce. Po úpravě zákoníku práce dochází ke změnám u dohod, a my vám tyto změny jasně, stručně a srozumitelně představíme. Vzorová dohoda o provedení práce k tisku je pro vás zcela zdarma, můžete ji upravovat dle svých potřeb.

Jak na ukončení pracovního poměru dohodou? Využijte vzor

Co dělat, když se setkáte se šikanou na pracovišti

Jak dát výpověď pracovní smlouvy a vzor zdarma

Vše o sezónní práci v Česku i zahraničí

Řešíte nárok na mateřskou dovolenou? Poradíme

Čekáte rodinu? Povíme si vše o mateřské dovolené, jaký máte nárok na mateřskou dovolenou, kdy je pro vás nejlepší si vybrat zbývající dovolenou. Dozvíte se, že v průběhu mateřské dovolené vám vzniká nárok na další dovolenou.

Poznejte povinnosti vašeho zaměstnavatele

Agenturní zaměstnávání a dočasné přidělení

Ukážeme vám hlavní rozdíl mezi agenturním zaměstnáváním, které je za úplatu, a dočasným přidělením zaměstnance k jinému zaměstnavateli - zapůjčení zaměstnance. Podíváme se na to, jak zákoník práce řeší agenturní zaměstnávání i dočasné přidělení a na co si dát pozor.

Zjistěte, kdy máte nárok na náhradní volno

AJ auto automobil bonus Bor data den dokumentace ISO IT kandidát měsíc měsíční mzda mobil možnost mzda nábor náplň práce operátor plat pozice práce praxe prostředí přesčas příspěvek směny stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn vedení výkon zdravotní zdravotní stav životopis daný dokument dovolené firemní kontrola kov měsíční náborový náplň navíc obsluha odpovědný operátor výroby PR problém profi přístup stav tým úkol ve zkušební době výkonnost výroby výše zkušební značky