Hledáme lidem práci Manpower

Operátor výroby - mzda až 27.000Kč + nástupní bonus 15.000Kč

Lokalita Ostrava
Zadavatel ManpowerGroup s.r.o.
Kategorie Technické obory

O nás

ManpowerGroup s.r.o.

Co od Vás očekáváme:

Firma zabývající se výrobou brzdových destiček do aut a vlaků v Ostravě hledá nové kolegy na pozici Operátor výroby na oddělení lisovny a finitury.

Pokud hledáte v této nelehké době stabilní práci, neváhejte nás ihned kontaktovat a domluvíme si prohlídku provozu.

Popis pozice:

Finální montáž - finitura:

- obsluha poloautomatických montážních linek

- lepení a balení brzdových destiček

- konečná kontrola výrobků

Lisovna:

- obsluha lisů

- kontrola kvality

Profil kandidáta:

- předchozí praxe v podobné výrobě pro Vás bude výhodou, nikoliv podmínkou

- máte odpovědný přístup k zadaným úkolům, které vždy dotáhnete do konce

- máte dobrý zdravotní stav a nedělá Vám problém práce v prašném prostředí

- ochota pracovat na 3směnný i 12hod nepřetržitý provo

Nabízíme:

- Náborový příspěvek 15.000Kč

- měsíční mzda 22.000Kč - 27.000Kč/měsíc

- výkonnostní bonus až 3.000Kč měsíčně

- bonus za přesčasovou směnu - 1.000Kč

- dotované stravování ve firemní kantýně

- týden dovolené navíc

- práce na HPP

- pokud jste šikovní, máte možnost získat navýšení platu již ve zkušební době

- možnost převodu do kmene

Chcete se domluvit na prohlídce provozu? Zavolejte mi na tel. zobrazit tel. číslo nebo pošlete Váš životopis na e-mail přes odpovědní formulář

  • Ostrava
  • Kyčerka Ondřej
  • Plný úvazek
Zveřejněno: 7. září

Vše, co potřebujete vědět o rodičovské dovolené

Jak postupovat při pracovním úrazu

Pokud se vám v práci stal pracovní úraz, je třeba ho hned nahlásit. Povíme si, jaké kroky musí udělat zaměstnavatel, aby váš úraz vyšetřil. Rozebereme, na co máte vy jako zraněný zaměstnanec nárok. I zranění na teambuildingu může být pracovním úrazem. Co naopak pracovním úrazem není, se dozvíte samozřejmě také.

Pracovní doba - vaše nároky a povinnosti

Odpovědi na otázky při péči o osobu blízkou

Péče o osobu blízkou není jednoduchá, je náročná časově, psychicky a často i finančně. Zodpovíme všechny vaše dotazy, abychom vám v této situaci pomohli. Vysvětlíme si, kdo je to osoba blízká, jaké jsou vaše povinnosti jako pečující osoba. Povíme si vše o příspěvku na péči, kdo, kde a jak o příspěvek žádá, co je možné z příspěvku zaplatit. Jak je možné skloubit vaši práci s péčí; na co jako zaměstnanec máte nárok. A v neposlední řadě i jak péči o osobu blízkou ukončit.

Kdo je THP pracovník a jaký má plat

Jak se zbavit stresu z práce, než vás přemůže

Zvládání stresu je individuální. Jsou lidé, kteří milují, když je jejich práce extrémně stresová, a naopak jsou tací, které sebemenší stres vykolejí. Ukážeme vám metody, které vám při pravidelném tréninku pomohou zbavit se stresu z práce. Doplníme i rady, co od stresu dlouhodobě nepomůže.

Motivační dopis, který zaujme, a jeho vzor

Návštěva lékaře v pracovní době a další překážky

Stane se to velkému množství zaměstnanců –⁠ musíte k lékaři, který nemá volno brzy ráno nebo pozdě večer, musíte tedy lékaře navštívit ve své pracovní době. Ukážeme vám, co říká zákoník práce na téma návštěva lékaře v pracovní době. Zákoník práce a propustka k lékaři? Věděli jste, že zákoník práce nezná pojem propustka k lékaři? Abyste věděli o propustkách všechno, ukážeme vám, co by měla propustka k lékaři obsahovat.

Vše o ukončení dohody o provedení práce

Na co se připravit při registraci na úřad práce

Vše, co potřebujete vědět o registraci na úřadě práce - musím se registrovat, kde se registrovat, kdy se registrovat se dozvíte v daném článku. Jak probíhá osobní schůzka a co můžete zařídit online z pohodlí domova. Věděli jste, že již nemusíte na úřad práce v místě vašeho trvalého bydliště, ale stačí ten, který je nejblíže vašemu bydlišti, byť jen přechodnému?

AJ auto bonus Bor den firma ISO IT kandidát kvality měsíc měsíční mzda možnost mzda nábor náplň práce nepřetržitý nové operátor plat pozice práce praxe prostředí přesčas příspěvek stabilní stravování týden týden dovolené navíc Týn výkon zdravotní zdravotní stav životopis automat daný dovolené firemní kontakt kontrola kov měsíční náborový náplň navíc obsluha oddělení odpovědný operátor výroby PR problém profi přístup stav úkol ve zkušební době výkonnost výroby výše zkušební